Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Άννα την πορνοστάρ την θυμάμαι από τότε που εμφανίσθηκε στη Φωκαίας. Χαμόγελο
Από τότε μέχρι σήμερα έχει γίνει πια ένα πολύ όμορφο και κυρίως προκλητικό γκομενάκι! Κουλ
Ξανθιά,με ωραίο στητό βυζάκι,αδυνατισμένη,με κώλο για πολλά..... Ντροπή
Δεν την είχα δοκιμάσει αλλά βλέποντάς την σε αυτή την απογευματινή βόλτα μου το αποφάσισα τελικά!
Μπήκα λοιπόν στο δωμάτιο και την περίμενα. Κουλ
Η Άννυ έφτασε,κάθησε δίπλα μου και έτσι όπως με κοίταζε δήθεν αθώα σεληνιασμένος άρχισα να της γλείφω το στήθος! Γλώσσα
Οι στητές ρώγες της ανταποκρίθηκαν αμέσως!
Με ξάπλωσε και άρχισε να με φιλάει πεταχτά αλλά πολύ ωραία στα αυτιά,στο λαιμό και στο στήθος μου.
Είχα γίνει κάγκελο! Ντροπή
Προχώρησε προς τα κάτω και κοιτάζοντάς με στα μάτια άρχισε να μου τον παίζει.
Ομολογώ πως ούτε που κατάλαβα πως και πότε τον έβαλε στο στόμα της. Χμμμ;
Στην αρχή σιγά και απαλά και μετά πιο βαθιά,πολύ βαθιά.
Πορνοσταρικό τσιμπούκι! Ναι!
Βαθύ,λαρυγγωτό,με σάλιο,δίχως χέρι!
Κατέβηκε και πιο χαμηλά και άρχισε να μου γλείφει και τ'αρχίδια με μαεστρική τεχνική και απίθανο,καυλωτικό ρυθμό!Πήγε να με τελειώσει έτσι το πουτανάκι! Θυμός
Πέρασμα προφυλακτικού, ξάπλωμα και πήδημα ιεραποστολικά.
Μεγάλο άνοιγμα στις ατελείωτες ποδάρες της και χώσιμο βαθιά μέσα της ενώ έβλεπα την καυλόφατσά της να παίρνει προκλητικούς μορφασμούς. Σπασίκλας
Την σφυροκοπούσα,αυτή άρχισε να λέει προστυχόλογα και μου την έδωσε ακόμη περισσότερο.
Ήθελα όμως να την δοκιμάσω και σε άλλη στάση.
Και τι κάνει το ξέκωλο;
Με παίρνει από το χέρι,στήνεται στον καναπέ και μού τουρλώνει την κωλάρα της!
Έτσι όπως είμαι καυλωμένος αρπάζω τα κωλομάγουλά της και αρχίζω να την γαμάω άγρια πισωκολλητά. Κατσικογάμης
Αυτή να στήνεται ακόμη καλύτερα και να τον παίρνει ακόμη βαθύτερα ενώ εγώ χαστούκιζα την κωλάρα της Ντροπή
Την ώρα που ένοιωθα να φτάνω στο τέλος την γυρνάω,βγάζω την καπότα,τον παίζω και αρχίζω να τη χύνω στο στήθος.
Αυτή να με κοιτάει καυλιάρικα και να μου λέει προστυχιές και εγώ να πλημμυρίζω τα βυζάκια της ενώ αυτή τα δέχονταν αδιαμαρτύρητα. Ματάκι
Πήρα λίγο χαρτί,την σκούπισα από το (άσπρο!) χάλι που την έκανα,δεν έφυγε αμέσως (το αντίθετο μάλιστα,κάτι που μου έκανε πολύ καλή εντύπωση) και αυτό ήταν!
Συνοψίζοντας: Γερο-μύστης
Η Άννυ είναι μικρή,εμφανίσιμη,με ωραίο κορμί.
Όλα αυτά συνδυάζονται με ιδανικές υπηρεσίες!
Τελικά η μικρή δεν έχει μόνο το όνομα αλλά και τις χάρες μιας Πορνοστάρ! Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννυ
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2015
φίλε ξέρεις ποιες μέρες/ώρες δουλεύει η κοπέλα?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1