Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μεσάνυχτα Τέταρτης προς Πεμπτη και περναω απο Μαραθωνος59 να κάνω δοκιμή με την Βαλερία νεαρή ξανθιά με σπαστό ξανθό μαλλί σωμα με πιασιματα. Αφού στο σαλόνι αρχισε καυλαντα με αγκαλιες και εγώ χουφτωνα τον κώλο της λέω ας περάσω και πάω δωμάτιο.Η Βαλερία δεν άργησε να ερθει με το που ήρθε κάτι έλεγε στη γλώσσα της έκανε μια κινηση να με φιλάει στο στόμα επιφανειακα αλλά η ανάσα της είχε λίγο τσιγαριλα έτσι και αλλιως δεν ήθελα φιλια αφού δεν είναι και καμια συναρπαστική παρουσια αμέσως μου κανει με νόημα σπρώχνοντάς με προς τα πίσω λεγοντας σεξ και δείχνει τον καρπό της λεγοντας Time ήθελε να πει μάλλον οτι ο χρόνος μας είναι συγκεκριμένος απο το πρωτο λεπτο εκεί κατάλαβα οτι πάμε για φίλα αφού δεν υπήρξαν καθόλου προκαταρκτικά και αμέσως ξεκίνησε τσιμπούκι χωρίς καποτα εκανα κινηση να της πιάσω το Μούνι και αντέδρασε δεν ήθελε οκ λέω σεβαστό καθόταν εμπρός με τροπο που να μην έχω πρόσβαση σε τίποτα.Καθώς είχα ξενερωσει αυτή έκανε τσιμπούκι σε πεσμενη πουτσα με πολύ ασχημο τροπο αφού ηταν επιφανειακο και έπαιρνε στο στομα μονο το πουτσοκεφαλο απο τα χειρότερα που μου έχουν κανει.Κάπου εκεί ξενερωμενος και ελαφρώς νευριασμενος κάνω μια κινηση που δεν έπρεπε όπως ηταν εμπρός μου την σπρωχνω στους ωμους να φύγει αυτή μετριάζει παει να πεσει επανω αλλά την συγκρατω απο τα χέρια και σηκωνομαι απο το κρεβάτι όπως και αυτή εκεί αρχισε να φωνάζει την τσατσά λες και θα εκανα κάτι αλλο αφού ντυνόταν και έλεγε κάτι στη γλώσσα της την πλησιαζω της λέω οκ σόρυ και αυτή έφυγε.Σαφως και δεν έπρεπε να την σπρωξω δεν ηταν σωστο επρεπε να την αποβαλω απλα λεγοντας της να φυγει αλλά μέχρι το σημείο εκείνο οι υπηρεσίες της κοπέλας ηταν απόλυτη ξεπετα και κοροιδια πράγμα που θα πρεπει να γνωρίζεται όσοι θα σκεφτειτε να δοκιμάσετε μαζί της για εγώ εκανα λάθος αλλά πιστέψτε με η κοπελα δεν κανει για αυτή τη δουλεια είναι αλλη μια τυχαρπαστη άσχετη μέτριας εμφάνισης για20€ που δεν προσφέρει σωστές υπηρεσίες.Βγαίνοντας είπα στην τσατσά ακριβως τι έγινε δε ζήτησα λεφτά πίσω και έφυγα αυτη ελεγε τα δικα της παραμυθια που πρεπει να λεει οτι η κοπελα εχει σταθερους πελατες και ο προηγουμενος περασε πολυ καλα σίγουρα ηταν μια κακή στιγμη και γενικότερα σε αυτά τα μαγαζιά που θελουν20€ για μια ξεπετα δεν προκειτε να δοκιμασω ξανά και θα σας συμβούλευα αν μου επιτρέπεται να αξιοποιησεται τα λεφτά σας αλλου υπαρχουν πολύ καλλιτερες περιπτωσεις και μετάξι και φυλης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 28, 2015
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2015
Μάλλον έκανες φάουλ που μπήκες δωμάτιο χωρίς να είσαι καβλωμένος τύπε Καπέλο
28 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναγωνιστή redmanftw το φάουλ που εκανα και δεν έπρεπε το έγραψα τώρα για αυτό που λες πως μπήκα δωμάτιο χωρίς να είμαι καυλωμενος αυτί θα γινόταν αν η κοπελα είχε κάτι καλλίτερο να δώσει σε εμφάνιση.Κοιτά εγώ εκανα μια δοκιμή μαζί της και αυτή δεν έδειξε ουτε επαγγελματισμό ουτε προσπάθησε να κανει κατι που θα με έφτιαχνε μηδέν προκαταρκτικά ψεύτικα καυλαντισματα στο σαλόνι να αρπάξει το20€ που δεν σεβάστηκε.Και πως να το σεβαστεί αφού το πιο πιθανό είναι οτι δεν θα έχει δουλέψει και ποτε στη ζωή της για να δει πως βγαίνει το20€ όχι και τόσο εύκολα ας είναι δεν πειράζει για μενα που δεν πέρασα καλά εγώ θα είμαι ευχαριστημένος αν καποιος απλός επισκέπτης η μέλος διαβάσει την κριτική μου το σκεφτεί και δεν κανει το λάθος που εκανα εγώ επιλέξει μια καλλίτερη κοπελα και πιάσουν τόπο τα χρήματα του πέρνοντας καλά και απευθύνονται στον απλό συναγωνιστή το μεροκαματιαρη τον άνεργο τον ή μια π ασχολούμενο που αν φαει φολα θα τον πονέσει περισσότερο ίσως απο οτι εμένα η κάποιον άλλο πιο άνετο οικονομικά.Αυτά λοιπον αν κάποιος εχει αλλη γνώμη και έχει περάσει καλά με την κοπελα αυτή σεβαστή η άποψη του εδώ το βήμα είναι ελεύθερο και ακούγονται όλες οι γνώμες καλη συνέχεια στις επόμενες επισκέψεις να εχετε
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2