Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη στην Ρενάτα η οποία δεν χρειάζεται πολλές συστάσεις για την εμφανισή της !
Η Ρενάτα βγήκε στο σαλόνι με κέφι χαμόγελο και λάγνες ματιές,πως να αντισταθείς..
Μπήκε στο δωμάτιο όπου με βρήκε ξαπλωμένο να χαϊδευω το όπλο μου,ξάπλωσε απο πάνω μου
και έφερε τα βυζιά της στο προσωπό μου όπου τα έγλειφα σα λιγούρης,μου έδωσε μερικά
φιλάκια σε λαιμό και θηλές και κατέβηκε προς τα κάτω μου έβαλε καπότα και μου πηρε μια σφιχτή
ωραία πίπα όπου τον ένιωθα αρκετά βαθιά στο στόμα της ταυτόχρονα μου τον έπαιζε με χάρη.
Ανέβηκε απο πάνω κόλλησε το στήθος της πάνω μου και άρχισε να κουναει μόνο τα καπουλια της και να γαμιέται,
την έβαλα κανονική σταση χουφτώνοντας τις μπουτάρες της και γλείφωντας το λαιμό της,
τέλος την έστησα στα τέσσερα και πιάστηκα απο τα κωλομέρια της και την γάμησα δυνατά
Το θέαμα στον καθρέπτη μοναδικό να βλέπεις μια τέτοια γυνακάρα στημένη στα τέσσερα.

Σε όλη την διάρκεια η Ρενάτα συμμετείχε με χαϊδέματα κραυγούλες και δεν δυσανασχέτησε σε τίποτα
σίγουρα έχει όρεξη για αυτό που κάνει.Έμεινε στο δωμάτιο λίγο πάνω απο δέκα λεπτά χωρίς
να βιάζεται και χωρίς να με ενοχλήσει η υπηρεσία.

Καλά γαμήσια μαζί της φίλοι μου !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.098
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2015
Ωραίος Δημήτρη Καπέλο
28 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε ευχαριστω ! ευχομαι να περάσεις ακόμα καλύτερα !
28 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Micos μουνάκι δεν έγλυψες? Έρωτας
28 Μαΐου, 2015
Φιλε Δημήτρη,μηπως μπορεις να κανεις μια περιγραφη της κορασιδας,γιατι κατι μου θυμιζει η περιγραφη του αγωνα,κατι που το εχασα πριν απο καιρό Γλώσσα Thanx
28 Μαΐου, 2015
θελετε να σας πω ενα μυστικο??η ρενατα ειναι λεσβια Σπασίκλας την ειχα δει πριν κανα δυο χρονια ομονοια να περαπαει αγκαλιτσα με ξανθια τσουρκα,ωραιο μουνακι κι αυτοΚατσικογάμης
28 Μαΐου, 2015
ρε μαγκες...κωλαρακι εχει παρει κανεις ? παπάρια ε?
28 Μαΐου, 2015
προσυπογραφω για την ρενατα, την εχω παρει περιπου 10 φορες με πολυ καλες εντυπωσεις............
28 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απάντηση στο (μάλλον τρολλάρισμα) του Σλαβιάνκα ...χαχαχαχα
Ε ΟΧΙ και 'λες' το μωράκι ρε Σλάβι, καμμία σχέση λέμε, ετεροφυλλόφιλο μωράκι 100% είναι,
αυτή που την είδες αγκαζέ είναι κατά 90% η κολλητή της, άλλη γνωστή μοντέλα των μοντελάδικων.
Τα μωράκια είναι ερωτευμένα με το Ανδρικό φύλλο λέμε.
Πάντως πέθανα στα γέλια με το σχόλιο του Σλάβι.
H
HotVenom
30 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε δεν τρολαρω.δεν ηταν αγκαζε περπατημα φιλενάδων αυτό...
31 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κιομος δεν μου κανει το κλικ να περασο...
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2