Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μία σύντομη βόλτα στους οίκους μόνο της Κολωνού με το ψιλοάγχος να προλάβω και το τελευταίο τρένο,κατέφτασα-κατέληξα σε αυτό το σπιτάκι μιας και η Ηλέκτρα ήταν μάλλον μία απο τις καλύτερες στα συγκεκριμένα σπίτια,και είπα αφου ξανακατέβηκα στα πρώτα της Κολωνου ας μπουμε.Οπως αναφέρουν και οι υπόλοιποι η Ηλέκτρα είναι ξανθιά με πιασμένο κότσο μαλλί,καλό αν και ελάχιστα περίεργο πρόσωπο, ελάχιστη κοιλιά, πολύ ωραίο κώλο ,μικρό βυζί και δύο τατού ένα τράιμπαλ κάτω πλάτη και ένα μεγάλο στο πόδι σαν τριαντάφυλλο.Δίνω το αντίτιμο αφόυ λέει τα κλασσσικα, πάμε να πεάσουμε καλά,, και περιμένω αποφασισμένος σχεδόν οτι έχει χαθεί το τελευταίο δρομολόγιο,παρακολουθώντας ένα λεσβιακό στην τηλεόραση..Και όντας έτοιμος μπαίνει μέσα η Ηλέκτρα και αφού γδύνεται λέμε τα απαραίτητα και αποκαλύπτει ένα όμορφο μουνάκι και μικρά, αλλά ωραία βυζιά με σκληρή ρόγα αρχίζει κάτι φιλάκια στα βυζάκια κουνιώντας το ήδη ανεβασμένο εργαλείο πέρα δώθε χωρίς να το παίζει κανονικά..Το κάνει σίγουρα κανένα λεπτό αφηνοντας και χαλαρά τα χουφτώματα.Μετά φοράει την καπότα και περνάει σε πίπα γρήγορη και για πολύ ώρα δείχνοντας να το γουστάρει.Λίγο λιγότερη ταχύτητα και λιγότερο χέρι και θα ήταν πολύ σωστή--αφήνοντας και χαλαρά το χαίδεμα στο μυνάκι και στα βυζιά που της πρόσφερα.Και έρχεται η ώρα που ρωτάει πως να κάτσει και την προσκαλώ απο πάνω--κάνοντας καλό και ταυτόχρονα κακό..Ήμουν που ήμουν φτιαγμένος μπαίνει σιγά σιγά αρχίζοντας να κουνιέται και το γυρνάει σε γρήγορα ανεβοκατεβάσματα πολύ καλού επιπέδου και ακούραστα..Απο τις ελάχιστες κοπέλες που μου το έχουν κάνει τόσο καλά και επειδή καταλαβάινω ότι σχεδόν έρχεται το τέλος γρήγορα της λέω να πάει στα 4 έχοντας σχεδόν τελειώσει προσπαθώντας να κρατηθώ.Συνεχίζω πιάνοντας σφιχτά το πολύ καλό κωλαράκι της και την δίνω για λίγο δυνατά και γρήγορα στα 4,,δείχνοντας οτι και αυτή έτσι γρήγορα το θέλει, απλά κάποια στιγμή φαίνεται ότι δεν είχα κρατηθεί καλά και όπως βγαίνω και νόμιζε οτι έιχε φουσκώσει η καπότα κατάλαβε πως είχα τελειώσει ΜατάκιΜατάκιΓλώσσα Το κακό είναι ότι έγινε πολύ γρήγορα σε λιγότερο απο 5 αφού άρχισε το γαμήσι--λίγο γιατί το σκεφτόμουν ότι πρέπει να φύγω και ήμουν πανέτοιμος, λίγο γιατί το κατάφερε, λίγο γιατί είχα ψιλοκαιρό να ξεφορτώσω έτσι.Το καλό ότι για τα 10 ευρώ ήταν αρκετά καλό κορμί με ικανοποιητική συμμετοχή και κυρίως ότι πρόλαβα το τρένο και δεν έμπλεξα σε ρομαντικές βόλτες πέριξ της Ομόνοιας του Μεταξουργείου και του Συντάγματος στις 12 η ώρα Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
1
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού