Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την ¨Αντα την είχα ξανδεί το Νοεμβριο κ ειχα γράψει γι αυτήν.

Την επισκέφτηκα ξανά αφού ήθελα να δοκιμάσω κ τα έξτρα που προσφέρει. Η τσατσα μου είπε ότι η τιμή είναι στα 30€ για το απλό και στα 50 € με πρωκτικό ,ελευθερο στοματικό καθώς και περισσότερο χρόνο.
Η "Αντα είναι όπως στην προηγούμενη περιγραφή δηλαδη : κανονική στο υψος , αδύνατη με ωραίο προσωπακι και ένα μικρό και σκληρό βυζάκι.

Αυτή τη φορά μου συστήθηκε σαν Ρουμάνα ενω την προηγούμενη είχε συστηθεί σαν Πολωνέζα από την τσατσά και η ίδια μου είχε πει ότι είναι ουκρανέζα. Στην επόμενη επίσκεψη βλέπουμε.

Τώρα στο σεξ τα πήγε μία χαρά. ¨Ηταν πιο φιλική , καθόλου σφιγμένη ενώ είχε διάθεση κ για κουβεντούλα ( στα ελληνικά).
Είχαμε χάδια κ φιλιά σε όλο το σώμα ενώ απο γλωσσό φιλα μέτρια πράγματα. Είχε πολύ ωραίο γλύψειμο στα μπαλλάκια όμως η πίπα της δεν του ανάλογου επιπέδου κ ιδίως για ελεύθερο στοματικό.

Από στάσεις δεν είχε πρόβλημα να πάρει όποια της ζητήσα και ήταν καλό το σεξ μαζί της. ¨Οταν ήρθε η ώρα για το πρωκτικό έβαλε κρέμα στην τρυπούλα της , κρέμα στο προφυλακτικό και μάλιστα διπλή δόση.
Αυτό με ανησύχησε γιατί σκέφτηκα ο΄τι δεν θα είχα αυτή την ωραιά αίσθηση που δίνει το πρωκτκό
αλλά ευτυχώς αυτοί οι φόβοι απόδειχτηκαν αβάσιμοι κ στην πίσω πλευρά ήρθε και το τελίωμα.

Σε γενικές γραμμές η ¨Ανντα είναι μία όμορφη κοπέλα που αξι΄ζει τα λεφτά της , μου φάνηκε βελτιωμένη απο την πρώτη φορά που την είδα και τα 50€ που έδωσα για το πλήρες πρόγραμμα έπιασαν τόπο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντα
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
1.473
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού