Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το Φυλής 67 είναι από τα αγαπημένα μου τσαρδιά.
Έχω τιμήσει πολλές κορασίδες...όπως Αλίσια...Νίκη (με τα τατού αστεράκια Έρωτας)...κτλ...

Τον τελευταίο καιρό,εργάζεται εδώ μια παλιά γνώριμη...η Χριστίνα...την οποία τιμώ από τον καιρό του Φ.66Δ...
Είχα να περάσω μαζί της πάρα-πάρα πολύ καιρό.
Σήμερα είχα σεληνιαστεί από το πρωί με πάρτη της και αφού ανακοίνωσαν 69...είπα να γλύψω τη μουνάρα της...Προσκύνημα

Αφού περίμενα λίγα λεπτά...εμφανίστηκε με το χαμόγελο στο δωμάτιο και πολύ ενέργεια...
Άρχισε να με φυλάει και να δαγκώνει το στήθος μου Γλώσσα ...ενώ μου πέρασε προφυλακτικό...
Πίπα καλή όπως παλιά...και της είπα για 69...
Όμως είχε βάλει αλοιφή/κρέμα Κεφάλι σε τοίχο! και ξενέρωσα από την γεύση και δεν επέμεινα...για ώρα...

Είχα καυλώσει όμως και της είπα να ανέβει από πάνω μου...Κουλ
Με καβάλησε και άρχισε πάλι να με δαγκώνει ελαφρά στο στήθος και μου είπε: -"Εσύ πολύ ωραίος άντρας,αλήθεια"...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Εγώ δάγκωνα τις θηλές της και της φύλαγα το λαιμό....και σε μια φάση μου δάγκωσε/έγλυψε το αυτί....Ματάκι
2η στάση ιεραποστολικό...με καλή αίσθηση,παρά την κρέμα...
3η και τελευταία στάση πισωκολλητό...με αυτήν να με παροτρύνει να την κοιτάζω μέσα από τον καθρέπτη...ενώ έπαιζε με το μουνάκι της...Κατσικογάμης
-"Γάμα με πιο δυνατά"....είπε σε μια φάση και φυσικά υπάκουσα...μέχρι που κατέθεσα τα "μπιλλυ13άκια"...μέσα στο καποτίδιον...Μεγάλο χαμόγελο


Συμπέρασμα:

Τίμια κατάθεση...12 λεπτά,χωρίς ενόχληση από τσα2...
Παραφωνία η χρήση κρέμας,ενώ είχα πει για 69...θα μπορούσε να βάλει μετά στο δωμάτιο!
Η ίδια Χριστίνα,που θυμόμουν...λογικά θα τιμηθεί πάλι στο μέλλον! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαΐου, 2015
Καλά έκανες και ''ανέβασες'' κριτική,γιατί πολλές φορές ξεχνάμε να επιβραβεύουμε αυτά που θεωρούμε δεδομένα!Το Χριστινάκι ήταν και παραμένει power!
23 Μαΐου, 2015
πολυ ωραια κριτικη για την Χριστινα φιλε Μπιλι!Καπέλο
23 Μαΐου, 2015
Thanks @ZeroTolerance & @Επιρρεπής...Καπέλο
23 Μαΐου, 2015
και πάντοτε σταθερή στην απόδοση της!! ίσως η πιο τίμια εργαζόμενη των τσαρδιών!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4