Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η κριτική αφορά τον πάνω οίκο,το 19β.
Μετά από 4-5 συνευρέσεις με την Αλίνα αποφάσισα να γράψω μία περιληπτική κριτική.
Την επισκέφτηκα τυχαία την περίοδο του Πάσχα,όπου τα περισσότερα... υπουργεία ήταν κλειστά.Δεν είναι από τις γνωστές και διαφημιζόμενες ιερόδουλες του Μεταξουργείου.Πρόκειτα για μία μέτριας εμφανίσεως στο πρόσωπο νεαρή γυναίκα,με σημάδια ακμής και αραιοδοντία,καστανόχρωμο μαλλί,τσιγγανορουμάνα μάλλον,κανονικού αναστήματος και εμφάνισης γυναικείο κορμί,μικρό βυζί και ικανοποιητική ρόγα.Στο πρόγραμμά της έχει πρωκτικό,69,αν σε κάποιους κάνει ακά τσιμπούκι δεν το γνωρίζω.Από την πρώτη επίσκεψη άφησε να φανεί ότι ήταν διαθέσιμη για gfe κλίμα,είναι δεκτική σε χάδια και φιλιά,φιλική σε συμπεριφορά και αρκούντως ομιλιτική.Η πίπα της αργή,φιλότιμη,προσπαθεί για βαθιά με μέτρια αποτελέσματα.Αφήνει γλείψιμο στο μουνί της χωρίς υπεκφυγές,δεν έχω εντοπίσει κάποια δυσοσμία,και υγραίνεται εύκολα.Στο σεξ έχει πολύ καλή συμμετοχή με γλωσσόφιλα,δεν έχει δείξει σημάδια βιασύνης.Στο πρωκτικό που προσφέρει δεν την έχω δοκιμάσει,θα το κρίνω ανάλογα.Και μιας και είναι το κλίμα των ημερών,αν με ρωτήσετε αν είναι... ρομαντική κοπέλα,δεν ξέρω να σας απαντήσω,ας το κάνουν οι σκληροί χύστες,προσωπικά δεν έχω κάνει νύξη!
Αν υπάρξει κάτι νεότερο προς το καλύτερο ή το χειρότερο,θα ενημερώσω.
Η βάρδια είναι ενδεικτική καθώς συνήθως δουλεύει 06:00-12:00,όπως και η βαθμολογία για το parking λόγω μοτό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 21, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
16.687
Πόντοι:
10.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, LITHOS 77 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού