Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την πληροφορία για τη Μελίσσα την πήρα από μια κριτική του n.smirni τον οποίο εμπιστεύομαι μιας και έχω καταλάβει ότι τα γούστα μας συμπίπτουν. Το σπιτάκι είναι στην πόρτα δεξιά από το Ιωαννίνων 3Α, στον όροφο, στο πρώην latin house, παράρτημα του brazil house της Κωνσταντινουπόλες 130. Ήταν κλειστό για καιρό και τώρα ξανάνοιξε. Στην απογευματινή βάρδια είναι δυο κοπέλες, η Βανέσσα, Ελληνίδα κατά τα φαινόμενα, ξανθιά και παντελώς αδιάφορη και η εν λόγω Βραζιλιάνα Μελίσσα. Να πω εξαρχής ότι είναι η πρώτη φορά που πάω με μαυρούλα. Δεν είναι στο target group μου, αλλα η συγκεκριμένη μου έκανε κλικ. Κοντοπούτανο με σφιχτό σώμα, μακριά μαλλιά, παιδικό πρόσωπο πολύ γλυκό, 26 χρόνων μου δήλωσε στη νοηματική. Αγγλικά δεν μιλάει, μόνο πορτογαλλικά και γαλλικά. Το πρόγραμμα είναι 20 ευρώ φουλ και 30 ευρώ φουλ με πρωκτικό. Έδωσα 30 ευρώ και εισήλθα. Στο δωμάτιο έγιναν τα πάντα χωρίς μα και μου, επιτρέπει δάχτυλα, προσφέρεται και δεν τραβιέται, εκπέμπει αισθησιασμό, είναι πεντακάθαρη και το στόμα της μύριζε λίστεριν. Για μένα είναι το νέο μου στανταράκι. Θα ξαναπάω οπωσδήποτε. Να αναφέρω δύο γεγονότα. Το ένα επειδή τελείωσα σχετικά γρήγορα μου έκανε νοήματα να τις δώσω άλλα 20 για δεύτερο γύρο. Αν είχα θα έδινα. Με το πέρας με πήρε και μου έπλυνε το λούτσο με κρεμοσάπουνο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μελίσσα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.856
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2015
φιλε η μελισσα έχει πεταχτό κωλάρι?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1