Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφού έχω φάει τη πίκρα από κομοδίνο και χωρίς να αδειάσω τη σπερμοδόχος κύστη, συνεχίζοντας τη βόλτα με συναγωνιστή που πέτυχα στα μισά της διαδρομής, πέφτω πάνω στη Ζωή! Μαύρο μαλλί, αδύνατη στα κυβικά που με φτιάχνουν, σκέρτσο και τσαχπινιά, κάνει τη κίνηση "Βιτρούβιος" ala Da Vinci στη πόρτα μετά την είσοδο χωρίζοντας εμένα και το σύντροφο. Μου θύμισε κάτι από Ομπράντοβιτς: "όποιος δε παίζει το σύστημα μου κάθεται στο πάγκο" και είπα να μπω στο παιχνίδι και τελικά.. ανταμείφθηκα! Θερμή και ορεξάτη, φιλάκια στις θηλές, και χαδάκια στο πουτσάκι, αφού με βλέπει να ξεσηκώνομαι ξεκινάει ένα άνω του μετρίου τσιμπουκάκι με καπότα. Η συνέχεια όμως ήταν που με αποζημίωσε! Στενό μουνάκι και πεντακάθαρο (όπως και ολόκληρη), σωστά στησίματα, χωρίς πίεση χρόνου μιας και έδειχνε πως δε θα με άφηνε να φύγω αν δεν έχυνα, μου έδωσε και ένα feeling από gfe, τόσο όσο! Χύσιμο μέσα στη καπότα με τα μικροσκοπικά ποδαράκια της να μου τον έχουνε εγκλοβίσει όσο τον έπαιζα, έτσι για να βγάλω και το γούστο μου! Σίγουρα στα στάνταρ μου μιας και έφυγα με το χαμόγελο στα χείλη!

Τιμή: 10 Ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζωή
AlexPipe
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού