Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ελενη ειπε οτι ειναι απο σερβια,καστανα μαλλια μετριο υψος,σκουροχρωμη επιδερμιδα,ωραιο προσωπο, με μεγαλα βυζια.30 απλο προγραμμα 40 λιγο παραππανω χρονο και 50 γλειψιμο και ακαποτο τσιμπουκι,πηρα το απλο.αχισα να γλειφω τισ βυζαρες τησ και αυτη μου επιανε τον πουτσο.μου βαζει τν καποτα και αρχιζει μια αρκετα καλη πιπα με παθος,καθως ετριβα το μουνακι της.δν ηθελε δαχτυλο.το μουνι της αρκετα ξεσκοσμενο.την πηρα σε πολλες στασεισ,απο πανω ,πλαγια,στα τεσσερα,στο ορθιο,ιεραποστολικο κτλ,ενω τελικα πληρωσα ακομα 10 ευρω γιατι δν μπορουσα να τελειωσω.τν κουρασα αρκετα,μου λεει ολη μερα ειμαι εδω και τετοια...τελικα τν γαμησα ακομα λιγο και μετα της ειπα ελα να χυσω με πιπα.μου σκουπιζει τν πουτσα με μωρομαντηλο και αρχιζει ξανα πιπα και επαιζε ωραια με τν γλωσσα της,ψσπου τελικα εχυσα.με χαιρεταει φευγει.καλουτσικη καταθεση για 40 ευρω καθισα και πολλη ωρα.η ελενη πιο πριν ηταν θεσσαλονικη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Μέλος
Εγγραφή:
4 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
31
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kouklakis

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2015
Την τεμπελα την ρωσοποντια αλλαξε καταγωγη και μας εγινε και Σερβα . Δεν ειναι το θεμα της ωρας απλα σου την λει οτι νιωθει κουρασμενη θαρεις εσκαβε κανα χωραφι , να μιλαει ξερει να περναει η ωρα , να γαμιεται δεν θελει εκει κουραζεται , το ΙΚΕΑ Money Mouth
19 Μαΐου, 2015
ναι λεει οτι ειναι κ απο σερβια....αρχιδια...Μαλακία πιο πριν ειχαν μια απο καζακσταν ωραιο μιλφ,ηταν κ περυσι και μπορει να ξαναερθει
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2