Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η τσατσά μου είπε πως πρόκειται για νέα κοπέλα, πρώτη της μέρα, και την παρουσίασε... Νορμαλ πρόγραμμα 10€...
Όνομα δεν συγκράτησα... εμφάνιση: αρκετά ζουμπουρλούδικο και τα βυζιά τουρλωμένα στο σουτιέν φαίνονται τρελές βυζάρες ζουμερές !!!! για αυτό και μόνο το ρίσκαρα και μπήκα !!!!
Η κοπέλα δεν μιλάει ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά, είναι Ρουμάνα απο οτι μου είπε...
Είχε πολύ καλή συμμετοχή και δεν βιάστηκε καθόλου... ούτε η τσατσά χτύπησε πόρτα παρότι είχα ξεπεράσει την συνηθισμένη ώρα...
λόγω της κουρασης της ημέρας και λόγω ζέστης δεν την πάλευα καθόλου .... αλλα όλα πήγαν καλά !!!! κανείς δεν μας ενόχλησε ούτε η κοπέλα ήταν καθόλου βιαστική... ίσως προσπαθεί να κάνει καλή εντύπωση...
Στα του παιχνιδιού... δεν γδύθηκε τελείως... έβγαλε το στρινγκο και έβγαλε απο έξω τις βυζάρες....
μου έβαλε την καπότα κάπως σαν κάλτσα... μέτρια πίπα και ξενέρωσα λίγο επειδη είχε πέσει πάνω μου και απέκλεισε τις βυζάρες της... αν και όταν το προσπάθησα αφησε χώρο ...
πρώτη στάση απο πάνω αυτη , κουνιόταν καλά μπορώ να πω,πολύ ικανοποιητικά... δεύτερη στάση απο πάνω εγω, εκεί άνοιξε καλά τα πόδια της και της έδειξα να σπρώχνει τα βυζιά προς τα πάνω για να φαίνονται ετσι τουρλωμένα (γιατι προφανώς σε αυτη την στάση απλώνουν!!) και τις έγλειφα τις τρελές τις ρώγες ... απίστευτη ρώγα παιδιά πολύ δυνατή !!!!!! τρίτη και τελευταία στάση πισωκολλητό οπου με εξεπληξε καλά με το καλό της στήσιμο... ενω είχε πολύ καλή συμμετοχή... συγχρονιστήκαμε καλά μέχρι που τελείωσα...!!!
Είμαι κι εγω γλυκούλης και χαμογελαστός, και η κοπέλα μετά το σεξ ήταν πολυ χαμογελαστη, μου έκανε μια κανονική σφιχτή αγκαλιά και φεύγοντας έδωσε κι ενα φιλάκι δίπλα ακριβώς στα χείλη...
Μέλος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2015
δεν είναι η Κατερίνα της 3ης βάρδιας έτσι ? Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1