Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πριν ξεκινήσω για την μπουρδελότσαρκα ήπια σπίτι ένα ποτήρι από τον γνωστό καφέ που είχα παραγγείλει από Μαλαισία για να λειτουργήσει ως ασπίδα για αυτό που ήθελα να κάνω Γερο-μύστης
Την Μαρία την είχα πάρει και πριν δυο βδομάδες περίπου και επειδή την πρώτη φορά που την πήρα σε αυτό το μπουρδέλο τριβόταν στον πούτσο μου άνευ καπότας. Μου πέρασε εύλογα από το μυαλό ότι μπορεί το κορίτσι να είναι ρομαντικό, γιατί ουκ ολίγα διαβάσαμε στα παράνομα εξτράκια και τις κριτικές του τεράστιου στρατηγού Cobra Ναι!Προσκύνημα
Επειδή σκέφτηκα ότι μπορεί να έχυνα πρόωρα αν έπαιζε ρομαντική ατμόσφαιρα, βάρεσα μια μαλακία πριν πάω και έριξα ένα γρήγορο στο Μεταξουργείο!
Έφτασα στο μπουρδέλο στις 16:30 το μεσημέρι λίγο πριν το τέλος της πρωινής βάρδιας αφού είχα βεβαιωθεί ότι δούλευε αυτή που ήθελα. Χωρίς να δω την κοπέλα πέρασα αμέσως στο δωμάτιο σκεπτόμενος τις επόμενες κινήσεις μου μέχρι να έρθει. Η τσατσά ήταν μια Ελληνίδα, πολύ ευγενική με χρόνια στον χώρο. Πραγματικά είναι πολύ συμπαθείς κύρια για εμένα!
Το δωμάτιο διαθέτει και ντουζιέρα για να κάνεις ντους και συνήθως σου δίνουν πετσέτα από μόνοι τους, αλλά αυτή την φορά όχι και δεν το είχα πολύ ανάγκη κιόλας να πω την αλήθεια.
Η Μαρία είναι μια γλυκιά κοπέλα καινούρια σε αυτό τον οίκο και ίσως και στην δουλειά, αλλά δεν είμαι σίγουρος. Είναι από την Μολδαβία και αυτό με καυλώνει περισσότερο γιατί τραβιόμουν με μία 35αρα Μολδαβή που με αναστάτωνε στο κρεβάτι! Το ύψος της είναι 1,65 , έχει μεσαία βυζιά με μεγάλες ρόγες, κόκκινα ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, ένα μικρό σκουλαρίκι κάτω από τα χείλια της και σφιχτή κολάρα! Φορούσε ένα ροζ στρινγκάκι και baby doll που με τρελαίνουν!Έρωτας
Περιμένοντας την στο δωμάτιο η καύλα βάρεσε κόκκινο! Μπήκε μέσα και αφού με γνώρισε, έπεσε πάνω μου φιλώντας με στον λαιμό και μετά γλύφοντας το στήθος μου! Ο φρεσκοξυρισμένος πουτσος μου ήταν κάγκελο και αφού της έβγαλα το στρινγκάκι, τον έτριβα όρθιος στο μουνάκι της και αυτή κουνιόταν μπρος πίσω ακουμπώντας τον πουτσο μου! Λέω από μέσα μου "εδώ είμαστε θα τα καταφέρω"! Μετά έσκυψε και τον πήρε στο στόμα της ακάποτα, ξεκινώντας μια βαθιά πίπα χωρίς δόντι και εγώ κρατώντας το κεφάλι της, έδινα ρυθμό! Μόλις τελείωσε την πίπα πήγε να μου περάσει προφυλακτικό αλλά της είπα λίγο αργότερα και αφού ξάπλωσα στο κρεβάτι την έφερα να κάτσει πάνω μου όπως την πρώτη φορά! Αυτή υπάκουσε και έκατσε πάνω στον γυμνό πούτσο μου και άρχισε να τρίβεται πάνω του! Μιλάμε η καύλα για αυτό που πήγαινε να γίνει είχε φτάσει στο αποκορύφωμα! Εγώ την έπιασα δυνατά από την λεκάνη και προσπαθούσα να τον κεντράρω να μπει μέσα! Έλα όμως που το πήρε χαμπάρι και εκεί που τριβόταν σταμάτησε για να μου περάσει προφυλακτικό!Κεφάλι σε τοίχο! Έκανα μια τελευταία απεγνωσμένη προσπάθεια και το μόνο που κατάφερα ήταν να ακουμπήσω ίσα ίσα στα μουνόχειλα! Εν τέλει μου πέρασε προφυλακτικό λέγοντας μου ότι είναι πολύ επικίνδυνο χωρίς και η ξενερα ήταν τόσο μεγάλη που δεν είχα όρεξη να γαμήσω!
Πρώτη στάση ανέβηκε από πάνω μου και εγώ έγλυφα το στήθος της, ενώ αυτή χτυπιόταν καλά πάνω μου και έβγαζε αισθησιακές κραυγούλες! Μετά έρχομαι από πάνω της και σε μια φάση βγάζω τον πουτσο μου, υποτίθεται να εφαρμόσω καλά το προφυλακτικό και με μια κίνηση να φανεί σαν να έγινε καταλάθος βγάνει σχεδόν όλη η καπότα από τον πούτσο μου. Εκεί πήγα να της τον φερμάρω αλλά απομακρύνθηκε και μου πέρασε ένα δεύτερο προφυλακτικό που είχε μαζί της. Έλεος δηλαδή!Κεφάλι σε τοίχο! Ύστερα την γύρισα πισωκολλητά και την γαμούσα χαλαρά με βαριά καρδιά και αυτή με ρώτησε τι έχω! Πρέπει να είχε περάσει χαλαρά ένα 20 λεπτο χωρίς ενοχλήσεις ευτυχώς! Ύστερα την έβαλα στα όρθια μπροστά από τον καθρέφτη και την γαμουσα δυνατά χωρίς να βλέπω να χύνω, αφού η ξενερα ήταν ανείπωτη! Γύρισε σε μια φάση και μου έβγαλε το προφυλακτικό και με ξάφνιασε αυτό, γιατί νόμιζα τελικά θα μου κάνει το χατίρι, αλλά πάλι γκαντεμιά! Άρχισε να μου κάνει πίπα και να μου τον παίζει για να χύσω λέγοντας μου ότι πέρασε μισή ώρα και πρέπει να φύγει και με το δίκιο της βέβαια! Της λέω ότι θέλω να την πάρω πάλι στα όρθια για να χύσω γρήγορα και μου λέει ότι δεν γίνεται γιατί είχε μόνο δύο καπότες μαζί της. Της πρότεινα φυσικά να την πάρω χωρίς αλλά άρχισε να ντύνεται για να φύγει. Τελικά για να μην φύγω αχυστος της είπα να μου πάρει πίπα και όντως έχυσα με πίπα και την ώρα που έβγαιναν τα φλόκια τον έβγαλε από το στόμα της και έχυσα πάνω μου, ενώ μου έπαιζε μαλακία μέχρι να στραγγίξω! Στο τέλος μου είπε ότι ήμουν ο πιο περίεργος πελάτης της σήμερα και όχι άδικα να λέμε και το σωστό!
Όταν έφευγα με χαιρέτησε αυστηρά η τσατσά γιατί σίγουρα της είπε τι έγινε μέσα στο δωμάτιο και η Μαρία επίσης με χαιρέτησε αγριεμένη! Δεν στράβωσα βέβαια με την κοπέλα, ούτε και με την τσατσά! Απλά δεν είναι υποχρεωμένη η κάθε κοπέλα να παρέχει τέτοιες υπηρεσίες στον πελάτη και μακάρι να λειτουργούσαν έτσι γενικά, αλλά δεν συμβαίνει ούτε αυτό...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρία
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2015
Καλά το'χω πει ότι θ'αρχίσουμε να βλέπουμε μύστες με καρούμπαλα στο κούτελο
13 Μαΐου, 2015
Καλά μην σε παίρνει απο κάτω... δοκιμάζεις πάλι σήμερα στο απέναντι ... ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
13 Μαΐου, 2015
φιλε για να πετυχεις πρεπει να την δαχτυλιασεις απο το πρωτο λεπτο (θυσιαζοντας την πιπα) με πολλα γλυκολογα.Μολις χυσει εχεις 30 δευτερολεπτα
να το χωσεις και της κανεις το μουνι γαλακτομπουρικο πριν ξαναρθει στα συκγαλα της.Ειναι σχεδον σαν λαβη του judo τεχνικα.
13 Μαΐου, 2015
Είσαι τελικά τυχερός που σε σταμάτησε η κοπέλα γιατί εκείνη την ώρα σκέφτεσαι μόνο με το κάτω κεφάλι. Μαλακία
13 Μαΐου, 2015
Τι να πούμε.Όταν ο αντρας σκέφτεται με το κάτω κεφάλι γινεται πολυ μα πολύ επικίνδυνος. Ελπίζω μόνο να μην είσαι παντρεμένος φιλαράκι, γιατι οι άλλοι δεν σου φταίνε κάτι..!!!!!

Τελείως φυλικά πάντως στα γράφω αυτά/
13 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μα εδώ ακριβώς είναι το θέμα, cretan_nudist.
Δεν έδρασε πάνω στην καύλα, όπως λες εσύ.
Αυτός πήγε με σκοπό το ακά γαμήσι.
Ζήλεψε τη δόξα των άλλων καθυστερημένων, που επιδεικνύουν τη μαλακία τους στα σχετικά θέματα του σάιτ.
Ορίστε, διάβασε και μόνος σου: "Πριν ξεκινήσω για την μπουρδελότσαρκα ήπια σπίτι ένα ποτήρι από τον γνωστό καφέ που είχα παραγγείλει από Μαλαισία για να λειτουργήσει ως ασπίδα για αυτό που ήθελα να κάνω. Την Μαρία την είχα πάρει και πριν δυο βδομάδες περίπου καιεπειδή την πρώτη φορά που την πήρα σε αυτό το μπουρδέλο τριβόταν στον πούτσο μου άνευ καπότας, μου πέρασε εύλογα από το μυαλό ότι μπορεί το κορίτσι να είναι ρομαντικό, γιατί ουκ ολίγα διαβάσαμε στα παράνομα εξτράκια και τις κριτικές του τεράστιου στρατηγού Cobra".
Δες και τον τίτλο της κριτικής του, να στανιάρειςΜαλακία
13 Μαΐου, 2015
Μάγκες δεν ζήλεψα κανενός δόξα. Δεν πάω πρώτη φορά στα μπουρδέλα για να πω ότι παρασύρθηκα. Ήθελα πάντα να το κάνω αυτό και μου έλειπε το θάρρος, απλά τώρα που διαβάζω ότι παίζουν γενικά εξτραδακια αναθάρρησα και είπα να το δοκιμάσω με πλήρεις γνώση του τι κάνω. Εξετάσεις κάνω φυσικά δυο φορές το χρόνο προληπτικά για να ξέρω που βρίσκομαι Κουλ
E
Erotiaris26
14 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χυστη μη μασας απ τα πιρφοροσχολια... Εχουμε αναγκη τετοιες καλτ κριτικες Ναι!
Αγνοησε τα η αν το παρακανει κανενας, αφιερωσε του μια κριτικη με πρωκτοκρεμπιε να τον στειλεις Σπασίκλας
C
COBRA1986
14 Μαΐου, 2015
Δεν μασάω τιτανομέγιστε Cobra! Το πολύ πολύ να μην απαντάω στα περίεργα σχόλια και άμα κάτσει κάτι καλό να τους το αφιερώσω να καυλώσουν λιγάκι και αυτοί Κουλ
E
Erotiaris26
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9