Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...ακόμη μια 24ωρη εφημερία μου φούσκωσε τα βολβοσηρραγώδη σωμάτια , και έτσι είπα να ποντάρω 10ευρώ στην αποτελεσματικότητα του οργαστικού μου αντανακλαστικού , το οποίο παρεπιπτόντως το τελευταίο καιρό με χει κάνει πολλάκις ρεζίλι (!)...
τέλοσπάντων αντίκρυσα την άντζελα μια καλοκάγαθη στρουμπουλούλα βουλγάρα πόρνη , με την οποία το αιδοιλειχικό και ακάλυπτο παρελθόν , με καλούσε να επαναληφθεί στο μέλλον...
...με το που αφαιρέθηκε το βρακί μου , μια ικανοποιητική ποσότητα αίματος τουμπάνιασε ευθύς εξαρχής το πέος μου , το οποίο η κοπέλα άρχισε να το λείχει άνευ πλαστικών εμποδίων...
...αναχαίτισε τις αιδοιολειχικές μου τάσεις (και με το δίκιο της εν προκειμένω...) την ανέβασα απο πάνω μου για να θωπεύσω τις παλλόμενες καμπυλότητες και ύστερα την έστησα στην παθητική κυνική στάση για να εκτονώσω τα ομώνυμα ένστικτά μου μέχρι τα υγρά να αποβληθούν απο μέσα μου...
...ήταν καλά, το τέλος με βρήκε να ρουφάω το φραπέ μου χαζεύοντας τις διερχόμενες καμπυλότητες που διαγράφονταν κάτω απο τα καθημερινά καλοκαιρινά πλέον , ιμάτια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sonixxx11, Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού