Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 11 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στο μπουρδέλο αυτό εκτός από την Μπέτυ δουλεύει και μια Λίτσα. Η Λίτσα είναι και αυτή τρανς χωρίς πούτσο και παπάρια , ξανθιά , μεγάλης ηλικίας, άσχημη και αδύνατηΛύπη. Της είπα πως είχα φέρει τοδικό μου στραπον για να με γαμήσειΓλώσσα. Με έβαλε σε ένα από τα μικρά δωμάτια του μπουρδέλουΛύπη. Από την αρχή μου είπε πως επειδή δεν με ήξερε ήθελε να της λέω τι θέλω έτσι ώστε να προχωράει ανάλογα. Μου έβαλε τα βυζιά της στη μούρη για να της τα γλύψω , ενώ με χάιδευε στα αρχίδια λέγοντάς μου πως ήμουν η γυναίκα τηςΓλώσσα. 'Οταν της φόρεσα το στραπον μου είπε πως έπρεπε να με παίρνει συνέχεια για να μάθει τα χούγια μου , ενώ με ρώτησε εάν θα την γαμούσα και εγώ μετά. Σε ότι αφορά το γαμήσι , δεν ξέρει να χηρίζεται επαρκώς το στραπονΛύπη , εγώ αυτό κατάλαβα , τουλάχιστον στην αρχή δεν με γάμαγε όπως ήθελαΛύπη , μου είπε να βάλω κρέμα στην κωλοτρυπίδα μου και όταν μου τον έχωσε φώναξε " μπήκε καργιόλα "Γλώσσα βέβαια αμέσως μετά μου είπε να κουνηθώ μόνος μου κάτι που μου την σπάει γιατί δείχνει πως η γκόμενα δεν το έχει και περιμένει από τον άλλο να κάνει την δουλειάΘυμός . Ομως μου έλεγε ωραία πράματαΓλώσσα , πως δηλαδή ήμουν δικιά της , ότι μόνο εκείνη θα με γαμάει , ότι μου την χώνει όλη στον κώλο , ότι η πούτσα της ήταν μεγάλη , όλα αυτά κατά την προσπάθειά της να γαμήσει. Μάλιστα μου είπε πως οι περισσότεροι άντρες γαμιούνται γιατί είναι μόδα και πως κάποιος της είχε φέρει ένα αγγούρι και ηθελε να τον γαμήσει με αυτόΚουλ. Πάντως δυσκολευόταν να με γαμήσει ήταν φανερό Θυμός, ιδιαίτερα στο ανάσκελα , όλο της έβγαινε σε σημείο που να της πω Πάντως όταν τελικά κατάφερε να βρει ρυθμό μου έλεγε , ξεσκίσου πουτάνα, τώρα σε γαμάω ωραία , καριόλα ξεφτιλησμένη και άλλα τέτοια ωραίαΓλώσσα. Εχυσα πανω μου καθώς εκείνη συνέχιζε τις προσπάθειες να με γαμήσει. Πάντως στο τέλος της είπα πως θέλει προπόνηση για να γαμάει καλάΣπασίκλας. Δεν ξέρω εάν θα ξαναπάω με αυτή. Μου φαίνεται περισσότερο παθητική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίτσα
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, ILIAS1339, baggelaras και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού