Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η 2η επίσκεψη στην Μήτση, στο σπιτάκι με τα κλειστά φώτα και την απόλυτη ησυχία είναι γεγονός.Προσκύνημα
Μετά από δεκαπέντε μέρες περίπου, επισκέφτηκα και πάλι το ήσυχο σπιτάκι.Καπέλο
Επιβεβαίωσα ότι το σπίτι δουλεύει με πελάτες............που ξέρουν τι θέλουν.
Η πόρτα χτυπούσε διακριτικά, ρωτούσαν αν είναι η κοπέλα που ξέρουν και έμπαιναν σε δωμάτιο.
Η Μήτση πεντακάθαρη γιά άλλη μία φορά, έδωσε ρεσιτάλ υπηρεσιών............solo πίπα, με γλύψιμο όλης της περιοχής, κορμού αρχιδιών, πίσω τρύπας και ξανά κορμού και βαλάνου....την σταμάταγα για να μην χύσω γρήγορα.
Οπως και στην προηγούμενη επίσκεψή μου στον συγκεκριμμένο οίκο ηδονής, έμεινα πολύ ευχαριστημένος, τόσο απο την κοπέλα, όσο και απο την καθαριότητα.
Να προσθέσω, ότι η επιτυχία της κάθε συνέυρεσης έχει να κάνει και με την χημεία.....επειδή διαβάζω αντιφατικές κριτικές...
Το ότι πέρασα καλά εγώ, δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θα περάσουν καλά όλοι....όπως και το αντίστροφο.
Αυτή είναι η δική μου άποψη, απο την δική μου εμπειρία με την συγκεκριμμένη κοπέλα.

Καλές αναζητήσεις........


Καλά γαμήσια, εύχομαι σε όλους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Μήτση
collateral
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
93
Likes:
445
Πόντοι:
3.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2015
Εσυ πολύ καλά τα λες συναγωνιστή και μπράβο σου που πέρασες καλά Ναι!Ναι!Ναι! Αυτούς που δεν καταλαβαίνω είναι εκείνοι που πρώτα πάνε και μετά κάνουν παράπονα για εμφάνιση κοπέλας οτι δεν τους αρέσε εμφανισιακά. Ε τότε γιατί μπάινουν στα ενδότεραΧμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
05 Μαΐου, 2015
Το τέλειο,μεγαλε, θατανε στο ησυχο και σκοτεινο αυτό "σπιτακι" , να ξεραμε ότι μετα τις 24.00' βγαινουν οι ανηψιες του Κομη Δρακουλα και αρχιζουν τον πελατη σε δαγκωνιες στο λαιμο ...Εκει θα ητανε το σουξε !
05 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τυπε οταν μπαινει καποιος μεσα σκιαζεται;
05 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μετα απο καποιο διαστημα, πολλες φορες παραμεριζεις την εμφανιση αν η κοπελα κανει πχ οσκαρικη πιπα...
09 Μαΐου, 2015
to ποσο ωραια περασε καποιος,το ποσο ισως του αρεσε η καθε κοπελα..ολα υποκειμενικα και
σεβαστα...αλλα η κοπελα που απλα την ειδα και δεν περασα,ειναι αντικειμενικα
οχι ομορφη,υποκειμενικα ασχημη.
οπως και να χει οποιος περναει καλα μαζι της μπραβο του!
να περναμε κλα αυτο εχει σημασια!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5