Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σημερα ειχα διαθεση να δοκιμασω κατι καινούργιο. Και ο δρομος με ερβγαλε στο εν λογω μαγαζι. Πετυχα την Νελλη. Παρασυσρθηκα απο την "διαφημιση" της τσατσας Ευας, (Η οποία σιγουρα καλύτερα θα γαμιέται) και μπηκα. Οπως λεει και ο συναγωνιστης bakalhs εμφανισιακα είναι μια όμορφη κοπέλα, και δεν θα επεκταθω σε λεπτομέριες, συμφωνω 100% με τον προλαλλήσαντα. Στο δωμάτιο όμως ειναι χαλι μαυρο. Με το που μπαίνει βαζει το προφυλακτικό και αρχιζει μια ελειηνή πίπα. Αφου με ψιλοεφτιαξε την ανέβασα πάνω μου, χωρις καμία συμμετοχή. Αποφασισα να την βαλω στα 4. Ειτε καρέκλα είχα, είτε γυναίκα το ιδιο και το αυτό. Εντελως ξυλινη, δεν κουνιοταν καθόλου. Καταφερε να μου τον ρίχνει σταδιακά. Για να μην παει εντελως χαμένο το 20αρικο της είπα να μου τον πάιξει. Ουτε αυτο δεν ηταν ικανη να κάνει. Το κραταγε με τα δυο !!!! δακτυλα και εκανε σαν πρωτάρα. Πηρα την κατάσταση στα χέρια μου και μετα κόπων και βασάνων τελείωσα. Εν ολίγοις : Μην παρασυρθητε απο τη ομορφιά της και την διαφήμιση της τσατσας. Μακρυά......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 16, 2008
Όνομα κοπέλας
Νέλη
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού