Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 95 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0

...για ακόμη μια φορά κατέστρεψα το κρέας μου σε μια 24ωρη εφημερία προσφέροντας καταναγκαστικά τις υπηρεσίες μου σε άλλα αποσυντιθέμενα κρέατα.
...αντίκρυσα στη γωνία του μπουρδέλου μια γλάστρα με ξερά άνθη , έβγαλα τα ρούχα μου και περίμενα στο κρεβάτι τη Μπόνα ευτυχώς όχι για πολύ επειδή ο προηγούμενος έχυσε αμέσως.
...είχε κοντό κόκκινο μαλλί , σπασμένο αλβανικό πρόσωπο , κανονικού ύψους και αποδεκτής καμπυλότητας μαστούς και γλουτούς.
...ενόσω τα ηχητικά κύματα της κουδούνιζαν τον κοχλία μου χωρίς φυσικά ο φλοιός μου να επεξεργάζεται τις πληροφορίες που εξέπεμπε , απλά έγνεφα συγκαταβατικά , δακτυλοσκοπούσα τον κόλπο της και εκείνη βιαστικά που φραπέδιαζε χειρωνακτικά το πέος...
...στη συνέχεια ανέβηκε πάνω μου και γώ έγλυψα λίγο πακιστανόσπερμα που ήταν πασαλειμμένο στα βυζιά της ενώ το πέος μου τριβόταν στον κόλπο της...
μετά στήθηκε κυνικά και ενεργοποίησα τα ομώνυμα ένστικτα μου μέχρι το υγρό να φύγει απο μέσα μου...
...αυτό ήταν η σεροτονινοπρολακτίνη χύθηκε
...δεν την είχα άλλο ανάγκη.
...θυμάμαι κάτι μαλακίες μου έλεγε για τον γκόμενό της δεν έδωσα σημασία, ένιωσα μεγάλη ανακούφιση που βγήκα έξω , έριξα μια ροχάλα στο πλακόστρωτο και σιγομουρμούριζα χωρίς λόγο διαόλους για το ανθρώπινο κρέας και την εγγύτητα σ'αυτό...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Μπόνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2015
Σε παρακολουθώ καιρό τώρα και πιστεύω ότι σίγουρα σε έχω πετύχει σε κάποιο υποκατάστημα Γλώσσα
Πάντως από αυτή την κριτική σε λυπήθηκα ΕμμμμΕμμμμΕμμμμ
R
rotakis1
02 Μαΐου, 2015
Μπόνα ? Τι άθλιο που ακούγεται . Παλιά στην γειτονιά μου λεγαμε : Η ..... Καιτούλα (π.χ ) κάνει καλό ΜΠΟΝΙ , εκ του Τρομπόνι !
Η Καιτούλα η Τρικαλινή ηταν παλια Ο ΜΥΘΟΣ της Φυλής .
(Updated: 02 Μαΐου, 2015) 02 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ο σοφος δειχνει το φεγγαρι κι ο γκιονης χαζευει το δαχτυλο.Μια χρυση λιρα στα σκατα δε παυει να ναι μαλαματενια. αναφερομαι στο σχολιο
περι λυπης.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3