Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 176 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ολα ηταν ετοιμα ..... Ειχα γραψει την κριτική μου κάποια ΜΑΛΑΚΙΑ εκανα και την εσβησα Κεφάλι σε τοίχο!

ΑΝΑΘΕΜΑ την ασχετοσύνη μου σε κατι τέτοιες λεπτομέρειες . Κεφάλι σε τοίχο!
Φτου κι απ την αρχή λοιπον .
Aντε τωρα με το χέρι να τρέμει (!) να ξαναγραψω ..... ! σταδιάλα.

Εχοντας διαβασει κριτικές λοιπόν και με την εργασιακή αλλα και γυμναστηριακή ενταση να με "κοπανάει"
είπα να πάω να ξεφορτωσω , αλλά σε ΚΡΕΑΣ πολύ κρέας με δίπλες μπούτια συγκαμένα, βυζιά κρεμασμενα,
κι ολο το κόνσεπτ να με πιέζει καθόμενο πάνω μου.
Εφυγα για τόν οίκο ελπιζοντας να πετυχω τον Σιβηριανό ξυλοκόπο (!) ΤΖΟΥΛΙΑ.
Φθάνοντας με το μοτό απ εξω έσκασε ταξι και αποβίβασε ΖΑΝΑ .
Μπουκάραμε μαζι αυτη κατω , εγω πάνω , ωρα 17.02 ακριβως.
Μολις ανέβηκα βγηκε η υπηρεσία (ρούσκι) και στο καπάκι η Λωρα που μου παρουσίασε ως εξής:
- Το κορίτσι ειναι . . .μπλα-μπλα-μπλα .....δέν την άκουγα ΚΑΝ . Απλα χάζευα τα δάχτυλα με τους λεπτούς αστραγαλους και τον λεπτο αχίλλειο τένοντα της Λώρας .
Ξέχασα τα κρέατα εδωσα το 10€ και μπηκα στο μεγαλο δεξια.
Δεν ειχε πελάτη και ηλθε μετα απο 5' .
Καθισε εβγαλε τα παπουτσια και το κοκκινο μπέιμπυ ντόλ , γονάτισε στο κρεβάτι κι αρχίσαμε ενα χαζό εφηβικο μπαλαμούτι (!) με 2 γλωσσόφιλα .
Το μυαλό μου μαζί με το βλέμμα μου ηταν στα πόδια απκ το γονατο μεχρι τα ακροδάκτυλα .
- Ξάπλωσε της είπα . Πάντα ετσι αρχίζω , πρώτα εγω μετά αυτη/τές.
Δίνω 2-3 πεταχτα φιλια σε λαιμο και στήθος και πέφτω στη ΠΟΔΟΛΑΤΡΕΙΑ με κομψο αλλά λυσσαλέο
πάθος.
-Μ'αρέσει είπε με σιγανη φωνή .
Τίποτε δεν εμεινε αγλειφτο στα 5' που ασχολήθηκα διοτι επρεπε να ανέβω πιο πάνω να ρουφήξω-φάω
την μήτρα .
Η αντίδραση ηταν χλιαρη αλλα δεκτική εκ μερους της. Δεν περειμένω να "σφαδάζει" απο κάβλα η αλλη
βέβαια. Ισως να ήταν το αλκοόλ που μύριζα με την εκπνοή της .
9 λεπτα εχουν περάσει , η τσατσα δεν ενόχλησε , ισως διοτι δεν ειχε ανέβει κανεις.
Θέλεις χωρις ? με ρωτησε.
Εγνεψα ναι . . .
Ενα απαλό καραμέλωμα στα μέχρι υστερίας καθαρά @@ και πέριξ , το εβαλε μεχρί την μέση στό στόμά
χρησιμοποίησε λιγο και τα δαχτυλάκια της , απαλά όμως.
Πέρασε καπότα και της είπα να ελθει απο πάνω .
Κουνήθηκε κάμποσο , εβγαλε υγρα .....τωρα τέλειωσε ΔΕΝ τελείωσε δεν γνωρίζω .
Αγκαλιαστήκαμε σ αυτη την σταση για λίγο, σηκωθηκε ντυθηκε πήγε μπροστα στον καθρεφτη και φευγοντας μου ειπε : ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΉ (οχι -κό αλλά -κή) .
Λευκη επιδερμίδα 4 επιπλέον κιλά ,απο το αλκοόλ προφανως , φαρδυ μετωπο λεπτά χείλη , πρασινα μάτια 2.5άρια βυζια πεσμένα αλλά καβλωτίκ με το μπέιμπυ ντόλ , που σημαινει στα 18-20 θα ηταν τούμπανο.
Γυρω στα 35 την έκανα ,αν και με το DNA που έχουν τα ρούσκι γλυτωνουν 4-5 χρονάκια.
Ντάξ ,τα γούστα μου τα έκανα στο μετάξι και με10€ μόνο.

Οπως η μπύρα ποτήρι ενα πράμα . Σε αούα μαγαζιά ειναι5€ με αθλια πατατάκια και στο κάφενειο 5€ μέ μεζέ .
ΜΕ ΜΕΖΕ πλήζ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λώρα
Πρυτανης
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.329
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2015
είσαι πολύ ρομαντικός κύριε Πρύτανη ! Καπέλο
26 Απριλίου, 2015
Merci monsieur rigormortis Καπέλο
Παιδιόθεν "ξεγελούσε" τις πόρνες ο αυθορμητος Ντροπή ρομαντισμός που "εβγαζα" .
Η τέχνη του "καλού παιδιού" δέ , δύσκολη .
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2