Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μαρσέλλα είναι ένα κορίτσι απο την Ουκρανία,λεπτή,με δέρμα μαυρισμένο απο σολάριουμ,καστανά μακριά μαλλιά τα οποία και είχε πιασμένα σε κοτσίδα,στήθη μικρά και σφιχτά με μυτερή ρώγα.Στο πρόσωπο της χάνει λιγάκι θυμίζοντας κορίτσι της διπλανής πόρτας και τα δοντια της είναι λιγάκι στραβά.Κατά τα άλλα είναι ένα αρκετά συμπαθητικό κορίτσι εκ πρώτης όψης αν και μάλλον πρέπει να έχει καβαλήσει λιγάκι την κάλαμον λόγω των θαυμαστών της.
Ο στόχος για την πρώτη συνεύρεση είχε κλειδωθεί απο το Πάσχα για αυτήν την κοπέλα και δύσκολα αυτήν την φορά θα παρέκκλινα ακόμα και αν την πετύχαινα σε ωριαίο πρόγραμμα όπως την προηγούμενη φορά.
Να σημειώσω ότι μετά την ανακαίνιση του οίκου ο οποίος είχε είσοδο απο Αχιλλέως παλιότερα δεν είχα ξαναπεράσει και αυτή είναι η πρώτη φορά.Να τονίσω ότι προτιμούσα τον οίκο όπως ήταν παλιότερα ήταν πιο καλτ, έφερνε αναμνήσεις απο παλιές εποχές και λιγάκι στεναχωρήθηκα που άλλαξε παντελώς διαρρύθμιση.Το δωμάτιο που πέρασα ήταν μεγάλο,καθαρό και με μεγάλο διπλό κρεββάτι το οποίο και προτιμώ απο τα μονά μιας και δίνει την δυνατότητα για μεγαλύτερη ελευθερία κινήσεων.Η κοπέλα ήρθε αμέσως μιας και ήταν διαθέσιμη.Ελληνικά δεν γνωρίζει,μιλάει κάποια Αγγλικά σε μικρό βαθμό.Με πλησίασε με αγκάλιασε και άρχισε να με γλύφει στον λαιμό μου και εσωτερικά των αυτιών μου.Εγώ χούφτωνα τα στητά της στήθη με τις μυτερές ρώγες,της τραβούσα την κοτσίδα απαλά.Σε απόπειρα μου να την φιλήσω όμως σε εμένα τραβήχτηκε ευγενικά ενώ είχα διαβάσει απο πολλούς συναγωνιστές ότι προσφέρει και γλωσσόφιλα.Παρόλο που ήμουν βουρτσισμένος δεν είχα την ανάλογη επιτυχία,μάλλον δεν ήμουν ο τύπος της ή έπρεπε να έχω μασήσει τσίχλα πριν την συνεύρεση.Όπως και να έχει εγώ δεν έτυχα αυτού του προνομίου.
Σε όλα τα άλλα ήταν άψογη.Ξάπλωσα συνέχισε να με γλύφει ενώ εγώ την χούφτωνα στο μουνάκι της και πέρασε το προφυλακτικό με δεξιοτεχνική μαεστρία με το στόμα.Έχω παρατηρήσει ότι όσες κοπέλες χρησιμοποιούν το στόμα τους για να περάσουν το λάστιχο το προφυλακτικό κάνει πάντα σωστή εφαρμογή.Άρχισε ένα τσιμπούκι το οποίο το χαρακτηρίζω βαθύ και αισθησιακό.Ανα διαστήματα το σπατούλαρε και με την γλώσσα της.Αρχίδια δεν έγλυψε.Η ηδονικότητα όμως του τσιμπουκιού μειωνόταν αρκετά λόγω του λαστίχου οφείλω να ομολογήσω κάτι που δεν είμαι ιδιαίτερα συνηθισμένος μιας και προτιμώ πάντα το ελεύθερο στοματικό.
Την έφερα σε στάση 69 και άρχισα να απολαμβάνω και εγώ το μουνάκι της το οποίο ήταν καθαρό,αλλά αρχίζει πλέον και ανοίγει απο την χρήση.Το κωλοτρυπιδάκι της είναι παραβιασμένο σε αρχικά στάδια και μάλλον το δίνει επιλεκτικά στον φίλο της.Όπως της έγλυφα και ρουφούσα το μουνάκι της η Μαρσέλλα έβγαζε βογγητά ευχαρίστησης ενώ τσιμπούκωνε βαθιά το εργαλείο μου.
Αφου ευχαριστήθηκα γλύψιμο η Μαρσέλα με καβάλησε ανάποδα δηλαδή σε reverse cowgirl όπου και άρχισε να κοπανιέται σαν χέλι στον πούτσο μου.Ήταν αρκετά φρέσκια,δροσερή και γεμάτη ενέργεια φαίνεται ότι η κοπέλα λατρεύει πραγματικά το σεξ.Σε μία φάση ενώ την γαμούσα ξάπλωσε πάνω μου όπου και συνέχισα το παιχνίδι μαζί της.Κατόπιν την πήρα και με το πρόσωπο της προς τα εμένα για να την βλέπω όπου αυτή συνέχισε να κουνάει την λεκάνη της και να δέχεται βαθιά τις διεισδύσεις μου μέσα της.Όπως την είχα πάνω μου είχα πάρει στο στόμα μου τις μυτερές ρώγες της και τις πιπίλιζα ενώ η Μαρσέλλα πηδιόταν σαν να μην υπήρχε αύριο.
Επόμενη στάση το πισοκωλητό όπου η Μαρσέλλα στήθηκε ικανοποιητικά χρησιμοποιώντας και ένα μαξιλαράκι για υποβοήθημα και δεχόταν τις διεισδύσεις τίμια και βαθιά.Στο διάστημα της συνουσίας βογγούσε ηδονικά και με κάβλωνε ενώ την είχα πιάσει απο την κοτσίδα της και της έδινα πόνο.
Στην ιεραποστολική στάση με αγκάλιασε σφιχτά οπού και πάλι δεχόταν ικανοποιητικά τις διεισδύσεις χωρίς να κλέβει, εκεί την έγλυψα στο λαιμό της και στα μάγουλα της μιας και μόνο μέχρι εκεί με άφηνε να προχωρήσω (μάλλον την κακομάθατε μερικοί στο μαρούλι την κοπέλα) και ολοκλήρωσα μέσα της.
Συνοψίζοντας μπορώ να πω ότι η κοπέλα λατρεύει το σεξ, συμμετέχει σε όλη την διάρκεια με ωραία βογγητά και τιμάει το εικοσάρικο.Προσωπικά παρόλο που έμεινα ευχαριστημένος δεν θα την ξαναπάρω γιατί ψάχνω κάτι παραπάνω και γιατί εμένα δεν μου έδωσε φιλιά.Την προτείνω όμως για μία δοκιμη γιατί πιστεύω ότι θα μείνετε ικανοποιημένοι και αν υπάρξει και χημεία μπορεί να γίνετε και πελάτες της και εσείς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρσέλα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aoratos33_2, mallias20, Jim25jim και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2015
Ωραίος φίλε ΠροφέσοραΚαπέλο
26 Απριλίου, 2015
θΑ Τιμηθεί .... ωραίος Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2