Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Υστερα από αξιολογη τσαρκουλα με φιλους φτασαμε στο Ιασωνος 19 τον οροφο.Εκει η καλτ τσα2 μας παρουσιασε την Νατασσα.Μια ξανθια κοπελιτσα,με ωραιο σωμα και κωλι,μικρο αλλα καλο βυζακι και φατσα που αν και αρχικα νομιζεις ότι είναι καπως ξινη εν τελη αποδειχτηκε το αντιθετο από τη συμπεριφορα της.Μου αρεσε οπτικα δεν την ειχα ξαναδει η τουλάχιστον δεν την θυμομουν ουτε και ηξερα τι παιζει μες το δωματιο από καμια κριτικη ετσι εμπιστευτηκα για μια ακομα φορα το πορνοενστικτο μου και ευτυχως ηταν σωστο για ακομα μια φορα Γερο-μύστης Ετσι δινω το 10αρικο και περναω στο ανακαινισμενο δωματιο το οποιο ηταν σε καλα επίπεδα.Μετα από λιγο μπηκε και η μικρη.Νατασσα 24χρονων δηλωνει από Ρωσσια Χμμμ; .Αφου ανταλλάξαμε ονόματα και καταγωγή στα ορθια αρχισαμε λιγο το παιχνιδι στο ετσι.Μου ξεκινησε προκατ. δαγκωνοντας το "πορνωδες" Μεγάλο χαμόγελο στηθος μου και γλυφωντας μου το λαιμο ενώ κατοπιν ξαπλωσα στο κρεβατι οπου συνεχισε να μου δαγκωνει το στηθος,τους κοιλιακους ενώ επαιζε και με τη γλωσσα της πολύ και σε καποια φαση μου εκανε κινηση για το στομα στην οποια κρατησα μια σχετικη αμυνα από μεριας μου.Αφου ειχα καβλωσει μου βαζει καποτα και αρχιζει πιπα η οποια ειχε λιγο δοντι αλλα γενικα καλουτσικη ηταν μπορω να πω.Στον αγωνα ξεκινήσαμε ιεραποστολικα οπου συνεχισε να μου γλειφει το λαιμο και να μου δαγκωνει-γλυφει τα αυτια με μανια ενώ επισης ανταπεδιδα και γω από μεριας μου.Γλωσσιδια ειδα παλι μια προθεση από μερους της αλλα δεν ανταποκριθηκα.Επομενη σταση του λωτου και τριτη στα τέσσερα αλλα το τελος δεν ερχοταν και εν το μεταξυ η μαλακισμενη η τσα2 απ εξω ειχε γαμηθει να φωναζει ετσι για να μπορεσω να τελειωσω αρχισα το πιρφορισμα ενώ η Νατασσα ηταν διπλα μου να μου δαγκωνει-γλυφει το στηθος και γω να την χουφτωνω στο νινι της και ετσι ηρθε το τελος Ναι! Εν ολιγης καλη κοπελιτσα βγαλαμε χημεια και πηγε καλα η συνεδρια αλλα μαλακισμενη τσα2 που μας τα ζαλησε Κεφάλι σε τοίχο! Εγω λογικα θα την ξανατιμησω αν την πετυχω τη μικρη.

Υ.Γ Όταν βγηκα εξω στο σαλονι η τσα2 ελεγε κατι μαλακιες αν παντρευτηκαμε κλπ για να δειξει ότι κατσαμε πολύ στο δωματιο Μαλακία και ετσι της εκανα και γω λιγο πλακα εξου και ο τιτλος της κριτικης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού