Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρασκευή γυρω στην μία το μεσημέρι επισκέφθηκα το συγκεκριμένο οίκο. Με υποδέχθηκε ενα γλυκήτατο κορίτσι ονόματι Βαλέρια. Αφου μου ανακοίνωσε το απλό με 69, πρόγραμμα, με κέρδισε με το χαμόγελο της και ετσι έβγαλα το δέκαρικο. Στο αρκετά καθαρό για την περιοχή δωμάτιο δεν άργησε να έρθει, χαμογελαστή και ευδιάθετη. Μετα απο δυο τρεις κουβέντες εβγαλε το μπουστακι και το κυλοτακι της και αρχισαμε καποια λιγα φιλάκια. Πέρασμα προφυλακτικού και σχετικά καλη πίπα. Στην προσπαθεια μου να χαιδέψω την κλειτορίδα της με ρωτησε τι προσπαθουσα να κανω (καθως προσφερει και 69) και με διευκόλυνε ωστε να μπορω να εχω καλύτερη πρόσβαση. Αφου επαιξα αρκετά με κλειτορίδα και κωλότρυπα (χωρις να βαλω δαχτυλο μεσα) οσο εκεινη συνεχιζε την πιπα την σταματησα και την ανέβασα απο πάνω. Λίγο άγαρμπη στην αρχη αλλα συντονιστήκαμε γρηγορα. Αρκετα καλη η αίσθηση του μουνιού της και γύρισμα σε πισοκολλητό. Καλός ρυθμός και κραυγούλες και ετσι ηρθε το τελος στο οποιο εκατσε υπομονετικα μεχρι να στραγγίξω τελειως. Την ρωτησα αν δουλευει αλλου και ειπε οχι με ευχαρίστησε, ντύθηκε και εφυγε. Γενικα περασα πολυ ωραια με ενα μινιόν μελαχρινό γλυκό κοριτσάκι. Στα αρνητικά το ανύπαρκτο βυζί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού