Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μεσάνυχτα Μ.Τέταρτης προς Μ.Πεμπτη και αφού η ωρα είχε παει 03.45 περιπου φτανω Φώκαιας και ανεβαίνω στο27Β στον οροφο οπου πετυχα την Μελαχρινή Ρουμάνα Μαρίνα που είχα δει παλι πριν λιγες μερες και μου είχε κινησει την περιέργεια καθώς έχει πολύ όρεξη και ενέργεια στο σαλονι. Έτσι λοιπον με επεισε σε πέρασα δωμάτιο και μετα απο λίγο έρχεται πέφτει επανω μου με φορά και αρχίζει με απότομα αγαρμπα γλωσσοφιλα δαγκώνοντας τα χείλη μου πραγματικα με ξάφνιασε αφού της είπα να ηρεμήσει λίγο και τραβηχτηκα λίγο πίσω ενω της εβαζα δάχτυλο στο Μούνι που δέχεται αδιαμαρτύρητα.Αυτή μου έπιανε τον πουτσο αφου μου ειχε περασει καποτα δηλαδη ελευθερο στοματικο ειναι μουφα και αρχίζει την παρλα απο που είμαι ποσο χρονων και αλλά μες το χαβαλε παντα.Το χειροτερο πάντως ηταν πως τα σεντόνια ηταν χυμενα έτσι ξαμπλωσα στην ακρη μου έκανε ενα μέτρια τσιμπούκι στη συνέχεια την γυριζω σε ιεραποστολική θέση και αρχίζω να της το χωνω με γρήγορο ρυθμο ενω αυτή γκαριζε μες το αυτί μου και συνέχιζε να με δαγκώνει σε ώμους και χείλη επίσης δεν άνοιγε τα πόδια της σωστα και γελαγε σαν χαζή.Κάπου εκεί την γυριζω στα τεσσερα και αρχίζω να της ρίχνω φαπες στον κώλο ενω της τραβαγα τα μαλλια αυτή συνέχισε να κανει σαν κατσικι δεν ήθελε τράβηγμα απο τα μαλλια αλλά επειδή γκαριζε της είπα να σταματήσει αλλιως θα της τα βγάλω το είχα γυρίσει και εγώ στη πλάκα αφού η όλη φαση ηταν παρωδία τοτε μου λέει είσαι τρελός εσύ περισσότερο της λέω απο σένα εκεί έπεσε γέλιο καθώς έπιανα τα ποδαρακια της που είναι σχετικα καλά αλλά καταμαυρα δεν τα είχε καθαρίσει άρχισε να γαργαλιεται με τα πολλά σταμάτησα να την γαμαω μιας και η όλη φαση ηταν πιο πολύ για γέλιο κουβέντα χαβαλε παρα σεξ,τα είπαμε λίγο και έφυγα.Γενικά η Μαρίνα είναι ευχάριστη τυπισσα δεκτική έχει πολύ χαβαλε αλλά απο αυτά που λέει στο σαλόνι για ελεύθερο στοματικό και κωλαρακι δεν κατα ποσο τα κανει.Εγώ δεν πέρασα άσχημα αλλα ουτε και σουπερ καλά ηταν είχε γέλιο ίσως αν πάω σε κάποια πιο Νορμάλ ωρα και πιο ξεκούραστος να κάνω και πιο πολύ σεξ μαζι της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού