Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 127 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έπειτα απο πολλή σκέψη πέρασα στο εν λόγω "δέλο"... Η τσα2 ευγενική κάνοντας μου ένα promotion για την πολυφημισμένη Κορίνα (????) που όλοι την ξέρουν απο το internet και δέχεται τηλέφωνα συγχαρητηρίων.Χμμμ; ( δεν ξέρω αν στέκουν αυτά αλλά δεν με πολυαπασχολούσε ) . Βγαίνει η Κορίνα . Μια κοπέλα ψηλή , με ωραίο πρόσωπο και άσπρα ωραία δόντια , ωραίο χαμόγελο , με εμφανές πεσμένο στήθος. Προσωπικά αυτή η αληθοφανής εμφάνιση με τραβάει περισσότερο απο το πλαστό "silicon valey". Τελική ενημέρωση για Full πρόγραμμα για την Κορίνα από την τσα2. Πληρώνω και περνάω στο αριστερό δωμάτιο.

Η κοπέλα μπήκε μετά από λίγο. - Άντε μου λέει , ακόμα ντυμένος ? Δεν θέλεις σεξ?
Γδύνομαι. Ξεκίνησε με χαϊδεμα στο σώμα και με πιπίλισμα στις ρόγες μου.Με ρωτάει ελεύθερο ή όχι. Απαντάω "ΜΕ" γιατί είμαι λίγο φοβιτσιάρης και μου δίνει τα εύσημα για το ότι πρέπει πάντα "ΜΕ" για να μην έχουμε όλοι μας θέματα. Περνάει την καπότα και ξεκινάμε...

Καλή πίπα , αργή στην αρχή - γρήγορη στην συνέχεια ... Εγώ της ζητάω να της πιπιλίσω το βυζί... - Ποια; Αυτά;; μου λέει (υποτιμητικά)
Μια χαρά είναι , εμένα μου αρέσουν ,, της απαντάω και ξεκινάω να της γλύφω τις ρόγες. Έδειχνε να της αρέσει και να ανεβαίνει η αυτοεκτίμηση .. Είδα χαρά καθώς την παρατηρούσα σηκώνοντας το βλέμμα μου προς τα πάνω την ώρα που της ρούφαγα τις ρόγες. (Φαντάσου τι θα ακούει η κοπέλα από τον κάθε παπάρα για το στήθος της)
Συνεχίζουμε με ιεραποστολικό ... Ωραία αίσθηση στο ξυρισμένο και καθαρό Μ@νακι της . Μετά από κάνα 3λεπτο ζητάω στήσιμο στα 4. Γυρνάει αδιαμαρτύρητα και κάνει ένα ωραιότατο στήσιμο δινοντάς μου μια όμορφη θέα . Μπαίνω μέσα της και ξεκινάω το σπρώξιμο. Όσο πέρναγε η ώρα χαμήλωνε το σώμα της μέχρι που ακούμπησε όλη στο κρεββάτι έχοντάς μου τον ωραίο της κώλο τουρλωμένο, συνεχίζοντας το σφυροκόπημα. Την ρώτησα να της χαϊδέψω την πίσω τρυπούλα της και μου είπε οκ.... Της την ακούμπησα χωρίς να την τρίβω .. μου έδωσε το χέρι της και μου πέρασε τα δάχτυλά της μέσα στα δικά μου του ελεύθερου χεριού μου Ματάκι κρατώντας με σφικτά.
Δεν ξέρω γιατί αλλά εκείνη την στιγμή ένιωσα "κάπως" . Σταμάτησα και έκατσα στο κρεββάτι. Έβγαλα και πέταξα το προφυλακτικό (τρίποντο) στο καλαθάκι και την πήρα αγκαλιά. Εκείνη μου έδωσε ένα φιλί στο στόμα (χωρίς γλώσσα) και με αγκάλιασε. Με έπιασε και με τελείωσε χύνοντας την στα χέρια της. Σηκώθηκε και πλύθηκε στο νιπτήρα και μετά κάτσαμε για λίγο δίπλα δίπλα κοιτάζοντας ο ένας τον άλλο χωρίς να μιλάμε. Έβλεπα στα μάτια της κάτι το περίεργο.. Σαν να μου έλεγε ότι περιμένει μια ελπίδα για κάτι καλύτερο. Με ρώτησε από που είμαι , της απάντησα , μου έδωσε ένα τελευταίο φιλί στο στόμα και αποχώρησε....

Βγαίνοντας η τσα2 με ρώτησε αν όλα ήταν οκ... Της είπα ναι και μου σχολίασε το στήθος της κοπέλας.
- Θα της φτιάξουμε και το βυζί και θα είναι μετά 100% σούπερ , μου λέει.
- Εμένα μου αρέσει έτσι φυσική και όχι πλαστική , της απαντώ.
- ΕΕΕ όχι.. θέλει , θέλει , μου απαντάει...
- Εμένα μου αρέσει έτσι της ξανά λέω και βγαίνω έξω ψιλοεννοχλημένος ...

Δεν ξέρω αν σας χαλάω με τις σκέψεις μου ρε μάγκες αλλά την επόμενη θα προτιμήσω κάποια που θα είναι καριόλα και θα γουστάρει αυτό που κάνει παρά το "εξ ανάγκης" που ένιωσα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού