Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επισκέφτηκα τον εν λόγω οίκο ορμώμενος από κριτικές άλλων μελών. Αρχικά όταν είδα την κοπέλα (που φαίνεται γύρω στα 25 και όχι για 21) το ένστικτο μου έλεγε ότι δεν θα περάσω και πολύ καλά. 'Εβγαζε μια βαρεμάρα και μια απόμακρη στάση.

Εμφανισιακά είναι όπως την έχουν περιγράψει και οι υπόλοιποι. Ξανθούλα με καρεδάκι, μικροκαμωμένη με κάπως (όχι πολύ) πεσμένο στήθος.

Εν πάσει περιπτώσει πέρασα και περίμενα. Ήρθε μετά από κανά τέταρτο. Δυστυχώς δεν μιλούσε ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά.

Έρχεται κοντά μου και με πιάνει διστακτικά δήθεν ότι αγκαλιάζει. Βγάζει το σουτιέν και με φιλάει στο λαιμό. Μετά από λίγο μου δίνει και ορισμένα φιλιά στο στόμα με λίιιιγο γλώσσα.

Της γλύφω λίγο τα βυζιά και κατεβαίνει να με γλύψει. Με ρωτάει εάν θέλω με ή χωρίς προφυλακτικό, διαλέγω χωρίς. Ψιλοδιεκπεραιωτική κατάσταση.

Φοράει το προφυλακτικό αλλά δυστυχώς το φόρεσε άθλια με αποτέλεσμα να εξέχουν λίγα εκατοστά μπροστά.

Ξαπλώνει ανάσκελα πάω να τη φιλήσω στο στόμα περισσότερο δυσανασχετεί. Δίνω τόπο στην οργή και συνεχίζω, ώσπου ξαφνικά νιώθω την καπότα που είχε ζαρώσει να ψιλοξετυλίγεται.

Φοβούμενος ότι θα σπάσει, λόγω και του παγιδευμένου αέρα, τραβιέμαι έξω – ευτυχώς δεν είχε σπάσει – και την πετάω.

Προσπαθώ να της εξηγήσω τι έγινε και ότι δεν τελείωσα και δεν καταλάβαινε (ή έκανε ότι δεν καταλάβαινε για να φύγει γρηγορότερα). Σίγουρα όμως δεν είχε διάθεση να καταλάβει.

Επιεικώς απαράδεκτη ως προς το σύνολο των υπηρεσιών που προσφέρει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
496
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού