Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βράδυ Μ.Δευτέρας λίγο μετα της 20.30 και καθώς περπατούσαν στη γύρω περιοχή περνάν μια βόλτα απο Διδυμου27 οπου δούλευε η Μελίνα απο Σερβία που έχει δουλέψει και Διδυμου16 περγαμου27ισογειο.Έτσι αφού με είδε στο σαλόνι χαμογέλασε και είπε στην τσατσά χαμογελώντας όμως χωρίς διάθεση ειρωνείας δεν με ξέρει μονο 100φορες με έχει δει.Εκεί στάθηκα λίγο την κοιταω με κοιτάει για λιγες στιγμές ευχάριστες όμως γιατί το χαμόγελο της ηταν πολύ ζεστό και δεν το συναντώνται συχνα σπάνια μπορω να πω έτσι λέω στην τσατσά ενταξει έχει δίκιο ας περάσω λοιπον.Δίνω το 20€ πάω δωμάτιο και μετα απο λίγο έρχεται η Μελίνα της λέω θα γνωρίσουμε καλλίτερα τώρα εντάξει μου έπρεπε και αρχίζουμε κάποια προκαταρκτικά με χάδια φιλια σε λαιμό στήθος χουφτωμα στα ωραία βυζια της ενω τριβόταν επανω μου δάχτυλο στο μουνακι δεν δέχεται καθώς πλησίασα το χερι μου ευγενικά το απέφυγε. Η επιδερμίδα της ηταν καλη αλλά είχε μια παράξενη αίσθηση σαν να κολαγε λίγο εντάξει μεγάλη γυναικα ειναι. Τα βυζια της ενω είναι ωραία δυστυχώς είχαν μια οσμή πουτσιλας δυσάρεστη λίγο οπότε δεν τα περιποιηθηκα.Στη συνέχεια με ενα μαντηλάκι που είχε πολύ επιφανειακά το πέρασε απο τον πουτσο μου και μου έκανε Έμα ακαποτο τσιμπούκι μέτριο με χερι και χωρίς βάθος.Περίμενα απο μια έμπειρη γυναικα κάτι καλλίτερο πάντως δεν ηταν κακό αλλά ουτε τίποτα ιδιαίτερο.Στη συνέχεια την τοποθετώ σε ιεραποστολική στάση και αρχίζω ενα καλό σφυροκόπημα έχοντας φέρει τα ωραία ποδαρακια της στους ώμους μου με την συμετοχή της να είναι καλη,αντέχει σε ανεβασμένος ρυθμούς το τέλος δεν άργησε να ερθει.Γενικά ηταν μια συνηθισμένη μέτρια θα έλεγα κατάθεση στην Μιλφ Μελίνα που είναι όμως πολύ ευχάριστη χαμογελαστή γυναικα πρόσχαρη με θετική ενέργεια και διαθεση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού