Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το μωρό αυτό προέρχεται από την Ουκρανία και είναι 25 Μαίων. Γλυκό, τρυφερό με κλασσική Ουκρανική ομορφιά δηλαδή υπέροχο πρόσωπο με σαρκώδη χείλια, ματάρες, μαύρο κοντό μαλλί στο ύψος των ώμων και αψεγάδιαστο δέρμα. Αδύνατη με ωραία βυζάκια μέγεθος 2.5 τέλειο κώλο ολοστρόγγυλο όπως μπόρεσα να δω, και υπέροχα φανταστικά πόδια. Οι γάμπες της ήταν λίγο αξύριστες αλλά για μένα ήταν σαν να με άγγιζε το πιό απαλό μετάξι. Παρουσιάστηκε στο σαλόνι λίγο ντροπαλή φορώντας μία καρώ μίνι φουστίτσα κοκκινόμαυρη σαν αυτές που φοράνε οι σκωτσέζοι. Το ίδιο χρώμα και το μπουστάκι. Η κοιλίτσα σε κοινή θέα. Είχε όλο το πακέτο. Έρχεται και βγάζει το μπουστάκι. Φανταστικά τα βυζάκια της άρχισα να τα γλύφω απαλά. Αυτή έσκυψε πάνω στην κοιλιά μου και έγλυψε το στήθος μου και τις ρώγες μου. Κατέβηκε πιό κάτω και με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό. Φυσικά δεν μπόρεσα να αντισταθώ και άρχισε την περιποίηση με τα χειλάκια και το στόμα της. Πολύ απάλη η πίπα της δεν με πόνεσε καθόλου και το έκανε γλυκά και τρυφερά. Ύστερα από κάποια λεπτά φόρεσε τη καπότα. Τη φουστίτσα δεν την είχε βγάλει αφού δεν φορούσε κυλότα και έτσι κατά την διάρκεια της πίπας εξερευνούσα απαλά το μουνάκι της. Με καβαλάει και με πηδάει με πολύ τρυφερό τρόπο. Είχε σκύψει από πάνω μου και εγώ την φιλούσα στο λαιμό και στα μάγουλα. Της χούφτωσα τον κώλο καθως με καβαλίκευε και της έγλειψα το στήθος. Αυτή έβγαζε πνιχτές κραυγές καύλας. Την έβαλα κάτω ιεραποστολικά και την πηδούσα παρατηρώντας ταυτόχρονα το θεσπέσιο σώμα της. Ακόμα και η πλατούλα της ήταν σαν τέλειο έργο τέχνης. Αυτό που με κάβλωσε πιό πολύ ήταν τα πόδια της. Τα μπουτάκια της, οι γάμπες της, τα δαχτυλάκια της όλα ήταν κάτι το απίστευτο. Έφερα τις πατουσίτσες της στο στήθος μου καθώς τη πηδούσα και αυτη με κοιτούσε και άρχισε να δαγκώνει τα χείλη της από την καύλα. Με κοιτούσε με πολύ καυλωτικό τρόπο και άλλοτε έβγαζε βογγητά ευχαρίστησης και άλλοτε με χάιδευε με τα βελούδινα χέρια της. Προσπάθησα για φιλί στο στόμα αλλά το απέφυγε. Το μουνάκι της είχε ανοίξει και τα μουνοχειλά της έιχαν φουσκώσει από την καύλα. έβαζε που και που το χέρι της στο μπούτι μου για να με φρενάρει ώστε να μην μπαίνω πολύ βαθειά μέσα της. Πιστεύω ότι αν με φιλούσε θα έχυνα αμέσως. Τελικά επειδή είχα αρχίσει να κουράζομαι αποφάσισα να της τα πετάξω στην κοιλίτσα της κάτι με το οποίο συμφώνησε. Τη στιγμή του οργασμού μου άρεσε ο τρόπος που είχε "καρφωθεί" και κοίταγε τα χύσια μου καθώς ανάβλυζαν πάνω στην κοιλιά της. Το μωράκι χωρίς αμφιβολία είναι ηφαίστειο και άμα γουστάρει τη φάση και πας με τα νερά της θα σε ανταμοίψει. Για μιά στιγμή νόμιζα πως ήμουν κάποιος πορνοστάρ. Και μόνο για αυτήν την ψευδαίσθηση που μου έδωσε αξίζει. Δεν έκανε ακρότητες ούτε extreme πράγματα, απλώς μου χάρισε μία μαγική συνεύρεση. Συστήνεται και με το παραπάνω. Προφανώς θα την ξαναεπισκεφτώ κυρίως για τα υπέροχα πόδια της που με καύλωσαν τόσο. Σούπερ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιουλία
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού