Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 95 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτέρα, ώρα 21:34.
«Καλησπέρα, καθίστε λιγάκι, τώρα θα βγει το κορίτσι να το δείτε», μου είπε ο φαινομενικά αρσενοκοίτης υπηρέτης, ενώ την ίδια στιγμή έβαζε μελαψό συναγωνιστή στο ένα απ' τα δύο δωμάτια (η πόρτα του διπλανού ήταν κλειστή). Στάθηκα όρθιος με τα χέρια στις τσέπες. Το επόμενο λεπτό έκλεινε τη θύρα πίσω του κι άρχιζε να μ' ενημερώνει: «Γεια σου! Η Ρίτα είναι, τσιμπουκάκι, πισωκολλητό, από πάνω, ελεύθερα πιασίματα, φιλάκια στα βυζάκια, πολύ καλή στο δωμάτιο, 10 ευρώ!».
«Γεια σας!», μου ευχήθηκε η περί ης ο λόγος βγαίνοντας απ' το κουζινάκι. Επρόκειτο για μια χαμηλών τόνων αλλά αψηλή κι αδύνατη ξανθιά μιλφ, με το ίσιο μαλλί της να φτάνει στους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, μεσαίο νερουλό στήθος κι ένα ευμεγέθες τατουάζ να καλύπτει την αριστερή της ωμοπλάτη.
«Το Ριτάκι, η Ρωσιδούλα, πολύ καλή μέσα, δέκα ευρώ!», ολοκλήρωσε ο τσάτσος. «Εντάξει», είπα, δίνοντάς του να καταλάβει πως θα περνούσα. «Μισό λεπτό ν' αδειάσει το δωμάτιο... σε δυο λεπτάκια βγαίνει... το "ένα"», μου έκανε γνωστό κι αποσύρθηκε στο κουζινάκι μαζί με την πόρνη. Για να εμφανιστεί ύστερα από ένα λεπτό. «Ευτυχώς ήταν πολύ καλά σήμερα, δεν είχαμε βροχή», παρατήρησε. «Ορίστε;», γύρισα προς το μέρος του. «Ευτυχώς λέω, δεν είχαμε βροχή σήμερα». «Ναι», συμφώνησα. «Πολύ καλή μέρα σήμερα». «Εμ βέβαια, ανοιξιάτικη», υπερθεμάτισα. «Βέβαια... κι αύριο λέει, 22;... Κάτι τέτοιο είπανε». «Τόσο πολύ;». «Ναι, έτσι άκουσα». «Μπράβο...», έκανα τάχα μου εντυπωσιασμένος. Εκείνη τη στιγμή η πόρτα τού "ένα" άνοιξε και ένας ημεδαπός συναγωνιστής περπάτησε προς την έξοδο. «Γεια σου, ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ!», του ευχήθηκε ο υπηρέτης και μπήκε να τακτοποιήσει. Μετά από μισό λεπτό με κάλεσε να περάσω σ' ένα μέτριο αλλά ευρύχωρο δωμάτιο που έζεχνε τσιγαρίλα. «Περάστε!». «Εντάξει;», του έδωσα το δεκάρικο. «Ναι ναι! Οκέι, ευχαριστώ!». «Θα πάει πρώτα στο παιδί και μετά θα 'ρθει σε μένα, έτσι;». «Ναι ναι ναι ναι!», επιβεβαίωσε.
Εκεί μέσα περίμενα 11 λεπτά. Κάποια στιγμή, λίγο πριν την είσοδο της Ρίτας, κάποιος μισάνοιξε την πόρτα. «'Οχι, όχι!», ακούστηκε ο τσάτσος να τον αποθαρρύνει, ενώ στη συνέχεια ζητώντας μου συγγνώμη (χωρίς να κοιτάξει μέσα) την ξανάκλεισε. «Τώρα, έρχεται αγόρι μου, δεν θ' αργήσει», τον άκουσα να καθησυχάζει κάποιον. Ο οποίος κάτι είπε, προκαλώντας την αντίδρασή του. «Ε, όχι!... Το παιδί περιμένει τόση ώρα, πώς θα γίνει, θα βάλω εσένα τώρα που ήρθες;». «Thank you very much», ακούστηκε την ίδια στιγμή κάποιος άλλος. Μάλλον ήταν ο "γείτονας" από δίπλα, που έφευγε...
Η πόρτα άνοιξε (τρίζοντας). 'Ηταν η Ρίτα. «Γεια», μου ξαναευχήθηκε πλησιάζοντας στο κρεβάτι, όπου ήμουν ξαπλωμένος. 'Εβγαλε το κορμάκι που φορούσε κι ολόγυμνη (χαλαρή κοιλιά, κρεμασμένα βυζιά) γονάτισε πλάι μου. «Μιλάς ελληνικά;», τη ρώτησα. «Μμμ, όχι καλά...», απάντησε. «Do you speak english?». «Yes!». «Where are you from?». «Ρωσία». «I am from Greece» «Mmm» (καταφατικό). «Your name is Ρίτα, έτσι;» «Mmm» (καταφατικό επίσης). «My name is τάδε». Nice to meet you». Το προφυλακτικό ήταν έτοιμο στο χέρι της. «Relax», μου χαμογέλασε. Η καλυμμένη πίπα που ακολούθησε –η οποία ξεκίνησε σε πεσμένο πέος– ήταν μέτρια. Χαϊδεύοντας-χουφτώνοντάς την ένιωσα τη χαλάρωση του δέρματος και το σακούλιασμα των μαστών. Τη ρώτησα εάν πρόσφερε κάποια προκαταρκτικά. Μου απάντησε: «Yes, ok, no problem!». Ξαπλωμένη πλάι μου, μ' έγλειψε-φίλησε σε θηλές, λαιμό, λοβό του αριστερού κυρίως αυτιού. 'Οχι τίποτε το ιδιαίτερο. 'Οταν της ζήτησα να ξαπλώσει ανάσκελα, το έκανε ανοίγοντας τα πόδια. Την καπάκωσα και χώνοντας το καυλί μου στο ερυθρό αιδοίο της άρχισα να γαμάω. «Κρικ κρικ κρικ!». Προηγουμένως είχα μάθει από την ίδια, πως ναι, φιλούσε στο στόμα, αλλά χωρίς γλώσσα... «Kiss without tongue, it's not a kiss!», είχα παρατηρήσει προξενώντας το χαμόγελό της. Τέλος πάντων κατά τη διάρκεια της γάμευσης τής φίλαγα και τα χείλη (φιλιά της πλάκας...).
Την έχυσα γαμώντας την πισωκολλητά γονατιστά. Προηγουμένως η ίδια, περνώντας το χέρι της κάτω απ' τα πόδια της, είχε πιάσει και είχε οδηγήσει την πούτσα μου στο μουνί της.
'Οπως ετοιμαζόμασταν τη ρώτησα εάν δουλεύει πάντα δεύτερη βάρδια. «All the night, from 20:00 to 6:00», ήταν η απάντησή της.
«Η Ρίτα!», ανήγγειλε ο υπηρέτης όταν εκείνη άνοιξε την πόρτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2015
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2015
Γεια σου ρε Φανουρη θεριο...
Δεν παιζεσαι...
Μια ερωτηση...Πως λες τα προκαταρκτικα στα Αγγλικα???
06 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και να τόλεγε, θα το καταλάβαινε η άλλη ?
07 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χε χε χε, για το foreplay λες; Δεν χρησιμοποίησα αυτήν τη λέξη (την οποία δεν θυμόμουν κιόλας...), απλώς τη ρώτησα: «Could you kiss, here and here?» κι εκείνη μου απάντησε: «Yes, I can kiss you».
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3