Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 35 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Βράδυ πέμπτης και καθώς εκανα βόλτα σε κάποια μαγαζιά φτανω Ξανθίππης και πεφτω πανω σε μια γνωστή μου που έχω περάσει καποιες φορες την μελαχρινή αδυνατη κοπελα απο Βουλγαρία Χριστίνα με το ωραίο χαμόγελο.Πρόκειται για μεγάλη γυρολόγος πραγματικα έχω χασει την μπάλα μαζί της εγώ την έχω πάρει σε τεσσερα διαφορετικά μαγαζιά με το χτεσινο,τελευταίος της σταθμος φωκαιας24 πρωι.Ενω είδα οτι στο σαλόνι ηταν κακοδιαθετη με μούτρα εκανα τη μαλάκια να περάσω. Δίνω το20€ πάω δωμάτιο έρχεται μετα απο λίγο η Χριστίνα που δεν είχε διάθεση περιγραφοντας την βαρετή καθημερινότητα της σεβαστή και κατανοητή αλλά θα μπορούσε να είναι λίγο καλλίτερη σε συμετοχη. Αρχίζει κάποια εντελώς ξελιγωμενα προκαταρκτικά φιλια σε στήθος και μετα ξαμπλωνει με μια παθητικότητα σαν πτώμα αφού τη χουφτωσα στο μικρο στήθος της και δαχτυλιασα λίγο το Μούνι της με την Χριστίνα να παραμένει ψοφια μου περνάει καποτα και κανει ενα μετριοτατο τσιμπούκι με δυσκολία μου είχε σηκωθεί λίγο ο πουτσος την τοποθετώ σε ιεραποστολική στάση αρχίζω να της τον χωνω βλέποντας στο προσωπο της ζωγραφισμένη μια δυστυχία κατάκοπής κουρασμένης γυναίκας αφού κατάλαβα οτι δεν προκειτε να τελείωνα μαζί της έτσι όπως εξελισσόταν η φαση εγκατελειψα την προσπάθεια και άφησα την κοπελα να αποχωρήσει.Πραγματικα ηταν μια πολύ μέτρια αποτυχημενηεμπειρία αφού η κοπελα ηταν κουρασμένη δεν είχε διάθεση και φαινόταν να κανει αγκαρια επειδή όμως 20€ δεν είναι για πέταμα εγώ δεν πρόκειται να ξαναπερασω ποτε ξανά μαζί της γιατί δεν είμαι ψυχολόγος για να προβλεψω αν θα είναι καλά για να περασω και δεν μου περισσεύουν χρήματα για τέτοιες χαμένες περιπτωσεις απογοητευτικα και κρίμα γιατί η κοπελα μου ηταν συμπαθης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2015
Φίλε η Χριστίνα είναι μία με σκούρο δέρμα;
04 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι έχει σκούρο δέρμα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2