Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο το πρώτο που έριξα στην χριστινα κατευθύνθηκα στο εν λόγω σπιτάκι και η υπηρεσία μου παρουσίασε δύο κοπέλες μία ψιλη νταρντάνα θωρηκτο (καθόλου του γούστου μου) και μία μέτρια προς κοντη με λεπτό σχετικά σώμα αλλα βυζάρες και κωλαρα και ομορφο προσωπάκι πιπίνα!Το μωρό έσκασε μύτη στο δωμάτιο σύντομα όπου συστηθήκαμε αν και λόγω του κάλους της το ξέχασα το ονομά της.Τελοςπάντον είναι απο μολδαβία και 20 χρονων καθώς και φρέσκια στην δουλεία απο ότι μου είπε αν και αμφιβάλω διοτι η συννενόηση ήταν στα ελληνικά και αρκετά καλή!Στα του έργου τώρα το μωρο ξεκίνησε με πίπα σκεπαστή(πάντα) οπυ προσπαθούσε φιλότιμα για βαθύ λαρύγγι αν και τελικά δεν τα κατάφερε!Όπως μου είπε το δουλευει συνεχως με σκοπό να το τερματίσει κάποια στιγμή!Μετά απο λίγο ιεραποστολικό οπου κατα την είσοδο αισθάνθηκα ένα επαρκώς στενο μουνάκι.Το μουνακι κατα το σφυροκόπημα έβγαζε γλωσσιτσα αλλα δυστυχως καθώς πλησίαζα την μάζευε(μάλλον δεν δίνει γλωσσίδια).Τέλος την γύρισα πισοκολλητά όπου ήρθε το τέλος!Θεωρώ πως είναι καλή επιλογη για το δεκάρικο..
apolonas1
Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
786
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2015
ρε φιλε πως πεφτεις τοσο εξω με την ηλικια η κοπελα παει για 30 και της φαινεται κιολας....κατια τη λενε
21 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

είκοσι είπε σε εμένα 30 σε εσένα?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2