Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αφού οι κάβλες χθες κατα της μία το βράδυ είχαν φτάσει στο απροχώρητο είπα για άλλη μία φορά να επισκεφτώ το μετάξι προς αναζήτηση λεπτόσαρκης πόρνης!!Μπαίνοντας μέσα βλέπω το στυλιάρι που ακουει στο όνομα χτιστινα (κατα εναν συναγωνιστη πλαιημομπήλ) απο ιάσωνος 30α και 33.Χωρίς να το σκεφτω καθόλου δίνω το ταπεινό αντίτιμο των 10 ευρωπαίων και εισέρχομαι!!Σε λίγο να σου και το μωρο.Πρόκειται για αρκετα αδύνατη κοπέλα με μαυρο κοντο μαλλι(παλιότερα ξανθό) και μία λεπτη μεση σε συνδυασμό με επίπεδη κοιλίτσα.η αδυναμία μου!Ξεκιναει το παραμύθι με σκεπασμένη πίπα (όχι τίποτα το ιδιαίτερο) και φιλάκια απο μέρος μου σε όλο το κορμί(δεν λέει όχι)με επικεντρο την σεξυ κοιλίτσα της!Σε συνέχεια ξεκινάει το γαμησι με εμένα να σπρώχνω πλαγίως πλαγιαστο δηλ.Εκει διαπιστώνω πως παρόλο που είχε πολυ μικρό μουνάκι η αίσθηση δεν ήταν ότι καλύτερο γιατί είχε αδειάσει το μισό σωληνάριο τζελ επειδή όπως μου είπε πόναγε πολύ..!Στην συνέχεια και μετα απο κανα τρίλεπτο όπου την γαμούσα με πάθος όπως ο Ρίτζ την Καρολαιν της λέω να καβαλησει όπου και τελειωσα σε σύντομο χρονικό διάστημα χαζεύοντας το υπέροχο για τα γούστα μου λεπτό κορμάκι της.Συνοψίζοντας θα έλεγα πως στο κρεββατι δεν λέει τίποτα το ιδιαίτερο απλώς αποτελει εξαιρετική επιλογή για όσους γουστάρουν να πηδάνε απλώς στυλιάρια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
apolonas1
Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
786
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2015
που τον θυμήθηκες τον ινδιανο?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1