Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 127 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ειχα δοκιμασει και τη μονικα και την ευα το τσιγγανακι με καλες εντυπωσεις,ειχε ερθει το πληρωμα του χρονου για

ν απολαυσω τη κορινα.Γλώσσα .Στο σαλονι ηρθε πρωτη ,μου φανηκε σα ναχε ασπρισει το δερμα της απο την τελευταια φορα που
την ειδα.Πληρωνω μπαινω δωματιο γδυνομαι κανω ενα φρεσκαρισμα με ανγτισηπτικο μαντιλακι και μασαω τσιχλα με γευση φραουλα
οπως συστηνει ο Cobra για παθιασμενα γλωσσοφιλα διχως αυριοΓλώσσα
μπαινει το baby ,μου λεει μυριζεις λεμονι,της λεω για σενα το κανα.με ριχνει στο κρεββατι ,ξαπλωνει απ ανω μου και
αρχιζουμε τα γλωσσοφιλα ανακατεμενα με ρουμανικα γλυκολογα απ τη πλευρα της.στη συνεχεια ρουφηξε το καθε αρχιδι μου
για ωρα και πιπα αισθησιακη οχι σε βαθος.Τη ξαπλωνω τον πιανει και τον τριβειστη μουναρα της για ωρα.
πηγα να τη πετσωσω ετσι αλλα γελασε και ειπε πρεσερβατιφΛύπη.Νταξει δεν εχει εξοικειωθει ακομα μαζι μου(stranger danger)
αρχισα το γαμησι δεν ειχε βαλει κρεμα ,μαγκωνε η καποτα ,μου πεσε μετα απο 3 λεπτα(ειχα γαμισει 3 φορες πριν)
της ειπα να στηθει στα 4 απλα για να θαυμασω τη σουφριτσα της. μετα μου πε να ξαπλωσω και με πιπωσε γλυκα μεχρι
να χυσω και τα φτυσε στο νυπτυρα.Μου φανηκε μελαγχολικη στο τελος ,μου πε οτι εχει κουραστει απ αυτη τη δουλειαMoney Mouth
οσο για μενα παλι ειχα καψουρευτει ενα γλυκο πουτανακι μεχρι τα μπουνιαΈρωτας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
21
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2015
μα τοσες καυλες ; οπου πας , πας να τον χωσεις ακαποτα ;; Χμμμ;
31 Μαρτίου, 2015
δύο στις δύο κριτικές που πας να τον χώσεις ακάποτο
Χμμμ;Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2