Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ανήμερα καθαράς Δευτέρας, και ενώ εγώ είχα παρατεταμένς κάβλες, αποφάσισα να παώ πρωινή τσάρκα μόνος μου στον δρόμο του μεταξιού, μπας και απαλύνω τις κάβλες μου.Μπήκα λοιπόν στο περιβόητο only greeks μπουρδέλο της Κολλωνού.Η ευγενέστατη υπηρεσία μου παρουσίασε την μέγκυ, μια σχεδόν συνομήλικη μου πιτσιρίκα Ελληνίδα, ξανθούλα, με μικρό βυζάκι και ωραίο κωλαράκι, μέτριου ύψους.Μετά από λίγο κατέφτασε ντύμενη η Ντιάνα, επίσης ελληνίδα, επίσης ξανθούλα, γύρω στα 30 με μικρό αλλά στητό βυζάκι.Είπα μιας και έχω 30 ευρό πάνω μου, δεν βαριέσαι, θα τις πάρω παρτούζα.Με την είσοδο των κοριτσιών στο δωμάτιο, ύστερα από κάποια παραμονή, τις ρώτησα από που κατάγωνται, και η ντιάνα μου απάντησε από το καβλοχώρι.Η τελευταία άρχισε τα προκαταρκτικα, φιλάκια, χαδάκια ,τσιμπουκάκι, καπότα, ενώ η άλλη κυρίως χάιδευε.Στην συνέχεια, η ντιάνα κάθισε από πάνω μου και ξεκίνησε το κανονικό γαμήσι.Μάλιστα με προειδοποοήσε να προσε΄χω, διότι επιτρέπεται να χύσω μόνο μια φορά.Ρωτάω την μέγκυ, να πιάσω λίγο μουνάκι, και η ντιάνα μου απαντάει, όχι δαγκώνει, πιάσε ελέυθερε ρε, μην ρωτάς.Ειλικρινά η ετοιμολογία αυτής της πουτάνας με άφησε έκπληκτο.Στη συνέχεια, γάμησε την μικρούλα, πισωκολλητό και ιεραποστολικό, με΄χρι που έχυσε με την θρυλική προσταγή της ντιάνας χύσε κάθαρμα!Χαλάλι τα 30 ευρό εκείνου του πρωινού!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μέγκυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2015
Και σ'αυτήν,αλλά και στις άλλες κριτικές σου,έχω μπερδευτεί με τα πρόσωπα της Γραμματικής που χρησιμοποιείς,και δεν έχω καταλάβει αν στο τέλος χύνουν οι πουτάνες ή εσύ! Χμμμ;
31 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Eλληνίδες,βαθμολογια,νόημα...δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω Μαλακία
GG
Gamaw Gries
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2