Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η παρθενική μου, κυριολεκτικώς και μεταφορικώς, διαδρομή στα άδυτα του αγοραίου έρωτα πραγματοποιήθηκε με την Στέλλα, μακράν την καλύτερη Αφρικανή εργαζόμενη στην ευρύτερη περιοχή του Μεταξουργείου.Είχα πάει λοιπόν με του φίλους μου, δυο εκ των οποίων ενεργοί συναγωνιστές, να εκτωνόσουμε τις ορμές μας.Εχώ αρκετά σκαλωμένος.Μπήκαμε λοιπόν στο χωλ του μπουρδέλου, όπου μας υποδέχτηκε μια κοντόχοντρη τσατσα, πιθανώς αλλοδαπή, οι οποία μας παρουσίασε την Στέλλα.Η κοπέλα αυτή διαθέτει εξαιρερικά πιασήματα, μεσαίο στήθος, και κωλάρα, χαρακτηριστικό του αφρικανικού γυναικείου σωματότυπου.Έσκασα το δεκάρικο στην τσατσά και μπήκα.Κατόπιν ήρθε η Στέλλα, τυπικά για πουτάνα μα εξαιρετικα΄ευγενική, μου πέρασε την καπότα με μια εξίσου τυπική πίπα.Με ρώτησε εάν θέλω πισωκολλητό, και της απάντησε ιεραποστολικό, το οποίο και κάναμε άλλωστε.Πρώταρης και με τράκ, μου έπεσε, εκείνη φρόντισε να μου την σηκώσει.Το όλο γαμήσι κράτησε 15 περίπου λεφτά, μόλις έχυσε με ρώτησε με ένα πλατύ χαμόγελο πως με λέν και την ηλικία μου.Βγήκε, και ένα από την παρέα την ρώτησε όλο αποροιάκ αι ενθουσιασμό:Γάμησε, γάμησε?!Άξιζε τα 10 ευρό πάντως.Εκείνο το οποίο με χάλασε ήταν η τυπικότητακ ια η έλλειψη προκαταρκτικών.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού