Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 58 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βαρετο βραδακι κυριακης και μιας και δεν ειχα δουλεια ειπα να κανω ενα βολτακι απο την μινωος να δω τι παιζει... Το σπιτακι στο 8 ηταν το μονο που ειχε καινουργια κοπελα και ετσι ειπα να περασω να δω μιας και εχει πολυ καλη παραδοση το συγκεκριμενο... Ευγενικη η τσατσα παρουσιασε την Δαρια απο την ρωσια η οποια ειναι ενα πιστολι απο τα λιγα... Η κοπελα ειναι σχετικα ψηλη ξανθια με απιστευτο σωμα και ωραιο τουμπανοβυζο + πολυ ομορφο προσωπο... Oh yes εχει ολο το πακετο... Περιτο να πω πως μολις την ειδα μου ετρεξαν τα σαλια και δεν υπηρχε περιπτωση να παω αλλου μιας και δεν εχω ξαναδει τετοιο εργαλειο στην μινωος... Με το ναι το δικο μου η τσατσα αρχισε να λεει τι υπηρεσιες προσφερει η κοπελα μασαζ, 69, νομιζω ειπε ακαποτο not sure ειχε βαλει την κασετα η τσατσα και δεν μπηκα στην διαδικασια να την ακουσω ολοκληρη... (μεχρι 70 πηγαινε παντως αν δεν κανω λαθος και δεν ειχε σιγουρα πρωκτικο)... Anyway πηρα το απλο και μπηκα...
Δεν αργησε να μπει και η κοπελα η οποια χαιρετησε και χωρις πολλα πολλα ξεκινησε το παιχνιδι... Χαδακια-φιλακια για αρχη + παιχνιδι με τα βυζομπαλα τα οποια μου πεταξε στην μουρη και τρελαθηκα Ναι!! Επειτα συνεχισε με μια απιστευτη πιπα η οποια περιειχε γλυψιμο αρχιδιων και deepthroat θανατηφορο... No hands... Κατακαβλωμενος απο την αρχη εγω δεν ηθελε και πολυ δουλεια και ετσι ξεκινησε απο πανω σε καλο ρυθμο ουτε πολυ γρηγορο ουτε πολυ αργο με ωραια βογγητα... Στην συνεχεια συνεχισαμε στα 4 οπου πραγματικα το θεαμα και μονο ηταν αρκετο για να χυσω, στηθηκε ωραια με απαλα καβλιαρικα βογγητα και ενα σκισε με πρως το τελος το οποιο δεν αργησε να ερθει (φωτια η γκομενα δεν μπορουσα να κανω τιποτα Γλώσσα)... Με αφησε να τελειωσο μεσα της και επειτα ντυθηκε αποχαιτετησε και εφυγε (ευγενικη και χαμογελαστη παντα)...
Γενικα πηγε πολυ καλα η επισκεψη και σιγουρα θα ξαναπηγαινα (προτεινω 100% νομιζω ειναι οτι καλυτερο αυτην την στιγμη στην μινωος)... Να τονισω πως το σπιτακι εχει ανεβασει πολυ τον πηχη (good thing)! Αυτα..!Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού