Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακάτικη πρωινή επίσκεψη. Η Μαρίνα είναι μελαχρινό κοντοπούτανο (αν βγάλει τα τακούνια θα δείτε), όπως λέει η ίδια μισή Ισπανίδα μισή Ιταλίδα. Ενα πρώτο μείον της οτι δε μιλάει Ελληνικά καλά. Στο δωμάτιο αυτό που αξίζει πραγματικά είναι η πίπα που κάνει χωρίς να χρησιμοποιεί καθόλου χέρια. Στο 69 δε μπορώ να πώ πως εντυπωσιαστικα καθώς το γατάκι της δεν ήταν και το καλύτερο που έχω δει και δεν επιτρέπει καθόλου δάχτυλα... Αυτό που παρατήρησα ήταν οτι η σουφρίτσα της πρέπει να είναι δουλεμένη. Έκανα μια προσπάθεια να τη χαιδέψω λίγο με το δάχτυλο και μου κάνει: Don't touch my ass, I kill you... Στα υπόλοιπα θετικό οτι δε βάζει αλοιφή με αποτέλεσμα το νινακι της να είναι αρκετά σφικτό. Έβαζε απλώς σάλιο. Δοκιμάσαμε 2 στάσεις. Κανονικό όπου είχε διάπλατα τα πόδια προσφέροντας καλή θέα (όμως με σχετικά ψέυτικα βογγητά), και μετά αυτή απο πάνω όπου της ζήτησα να το συνεχίσει αργά, κάτι που έκανε χωρίς αντίρηση. Τελιώνοντας μου έλεγε: Finish!!! I feel you baby...

Πιστέυω οτι για μια φορά δεν είναι άσχημη μια δοκιμή. Τώρα για δέυτερη φορά θα το σκεφτώ. Αν δε βρώ κατι καλύτερο ίσως...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2008
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού