Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 95 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βράδυ στο μετάξι αναζητώντας μια φθηνή μπουρδελοκατάσταση.
Αφού έκανα μια σχετική έρευνα στα σαπιομπούρδελα της περιοχής (δυστηχώς η οικονομική κατάσταση δεν αφήνει την επίσκεψη σε στούντιο) βλέπω την Ρίτα. Ο Καλτ γκει psychedelic τσάτσος μου λέει ότι η κοπέλα είναι ρωσίδα ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα . Συζητώ με συναναγωνιστή ότι σπάνια βρίσκεις ρωσίδα πλέον και ότι έχουμε πείξει στις ρουμάνες οπότε επιλέγω να περάσω με την Ρίτα. Η Ρίτα ψηλή κοπέλα ξανθιά με ωραίο κανονικό σώμα ξανθό μαλλί αλλά όταν βγήκε στο χωλ να παρελάσει μπροστά από εμένα και τα υπόλοιπα βασάνια είχε το ύφος και τα vibes της Χάιντι. Μπαίνω στο δωμάτιο το οποίο ήταν σχετικά καθαρό με τα στάνταρ του μεταξουργείου, με σαπούνι και χαρτί υγείας!!!! (Πλέον κάποια ούτε αυτά τα βασικά δεν έχουν). Μπαίνει η Ρίτα μέσα και ξεκινάει το show....
Ξαπλώνω ξεκινάει ένα τσιμπούκι σε πεσμένο πέος αλλά αρκετά καλό και αργό, αισθησιακό καυλωτικό. Μου άρεσε πολύ και κόντεψα να χύσω... αλλά δεν έκανα το λάθος. Της λέω φθάνει και ξαπλώνει για να τη γαμήσω ιεραποστολικά. Άβυσσος το μουνί της ... με κοιτάζει όμως μέσα στα μάτια Σπασίκλας και καθώς τη γαμάω ξεκινάμε και τα γλωσσόφιλα Γαμήσου Της λέω γύρνα στα 4 ... Μου αρχίζει τα μου και τα οχι και τα τσ Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Μου λέει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Υπηρεσίες
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2015
Από τη μισοτελειωμένη κριτική σου δεν πήραμε πλήρη εικόνα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1