Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 127 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μολις γυρισα απο το φ.40 οπου πρεπει να ομολογισω οτι περασα παρα πολυ ομορφα με δυο λογια μιας και για την μονικα οπως και για την κορινα που ηταν παρον αλλα λογο εμφανισης διαλεξα την μονικα εχουν υποθει παρα πολλες κριτικες ...
στα γουστα μου πολυ ομορφη η μονικα με μεγαλο στητο αλλα πεσμενο στηθος με ξεκινησε με φιλια στο λαιμο περασμα σε μια μετρια πιπα με προσπαθεια απο μεριας να το ευχαριστηθω...
η πρωτη σταση ηταν η ιεραποστολικη οπου με εγλυφε στο στηθος και με φιλουσε στους ομους μου....την γυρισα σε πισοκολιτο οπου εχει εκπληκτικο στησιμο και στη συνεχεια της τον εβαλα στον κωλο με μοναδικη βοηθεια το λιγο σαλιο μου(εφτυσα την κωλοτρυπιδα της λιγο)και παρατηρησα οτι εχει παρα πολυ στενο κωλι(εγω πιο στενο δεν εχω ξανασυναντησει παντως)την γαμισα αργα βλεπωντας τα χερια της να σφιγκουν το σεντονι και μη θελοντας να την πονεσω τη γαμουσα ρομαντικα μεχρι που εχυσα μεσα στην κωλαρα της μη κανοντας χρειση του τελιοτικου που ειχε προαναφερει η κυρια στην υποδοχη μιας και ειχα ξετρελλαθει με το σφιχτο και αδιαμαρτιρητο κωλαρακι της!!!!
στο επανειδιν αδερφια καλα να μαστε....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
93
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2015
Πάλια που την είχα πάρει 2μηνες, ήταν πολυ ανοιχτός,τώρα έχει κλείσει όντος ..τι να πω λογικά δεν την γαμάνε πολυ απο κωλοΈρωτας
S
soaz95
28 Μαρτίου, 2015
ρε φιλε..εχω την εντυπωση οτι πριν δυο μηνες ηταν αλλη μονικα!!!δεν ειμαι σιγουρος....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2