Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Άννυ, Άννα είτε ως γνωστή Άννα πορνοστάρ δηλώνει Ελληνίδα (πάρτε την Ιντερπόλ να το επιβεβαιώσετε) αλλά ομιλεί τέλεια τα Ελληνικά. Πιθανώς να είναι κορασίδα γεννημένη εδώ είτε σε μικρή ηλικία ερχόμενη. Δε με αφορά αυτό όμως.
Η Αννούλα είναι ψηλή (κοντά 1.75 άνευ τακουνιού) καστανομάτα με μακρύ κατσαρό μαλλάκι που είναι καστανό φυσιολογικά αλλά το είχε βάψει ξανθό και τη χαλάει κατά τη γνώμη μου. Αδύνατη, ωραία βυζάκια μικρούλια Έρωτας αλλά έχει κάνει λίγο παραπανίσιο κώλο με πλευρικά ψωμάκια (την είχα δει από την τελευταία φορά πριν ένα μήνα). Αν δεν είχε αυτό το ψεγάδι θα της έβαζα 9ρι. Ηλικία γύρω 21-22.
Ο χώρος του ορόφου της Φωκαίας 27Β είναι αρκετά καλός σε επίπεδο καθαριότητας παίρνει 7+.
Η Αννούλα έχει μικρά χεράκια και μπρατζάκια και πιπώνει ακάπωτα γενικά τον κάτω εγκέφαλο (χωρίς δόντι φυσικά και απαλά). Με προτροπή έγλυψε και τα @@ρια μου λίγο. Σάλιο δε βάζει κι ήταν υπομονετική στο πίπωμα που πρέπει να μου τον έπαιρνε γύρω στα 4 λεπτά (σε δύο συνεδρίες γιατί έγινε μια ενδιάμεση διακοπή και χαλάρωσα επίτηδες) Μεγάλο χαμόγελο
Μόλις έβαλε κάπως άτσαλα την καπότα έκανε όντως ένα βαθύ λαρύγγι Σπασίκλας μέχρι ρίζα!
Χύσιμο επιτρέπει στο σωματάκι της, όχι στο στόμα τελειωτικό.
Δε βιάστηκε παρόλο που πιάσαμε την πάρλα λίγο στην αρχή για ένα λεπτό και κάτι (και είχε πελατεία γενικά).
Στήθηκε τέλεια στα 4 παρόλο που είναι ψηλή, τον κάρφωσα όλον μέσα και προσπάθησα να κρατηθώ για ένα δίλεπτο. Της υπέδειξα να μην κουνηθεί εντελώς και με υπάκουσε.
Αν δε σας ενδιαφέρει να πηδήξετε κώλο είναι μια καλή πρόταση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννυ
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2015
Ωραίος φίλε Ντουντάρα η κορασίδα ήταν βιαστική ;
25 Μαρτίου, 2015
Aφού το γράφω ρε διάολε στην κριτική (αν κι είναι βιαστικά γραμμένη).
Η μαντάμ Μέρκελ της βάρδυας (όχι η ξανθιά Ρωσσίδα με τα γυαλιά, άλλη ήταν) συνεχώς να τη σπονσονάρει!
Να προσθέσω ότι επειδή την είχε αδειάσει ο προηγούμενος σωματικά, άργησε λιγάκι να έλθει για το αναγκαίο φρεσκάρισμα.
N
Ntountaras
26 Μαρτίου, 2015
Ωραια κριτική +1
S
soaz95
27 Απριλίου, 2015
Thanks soaz95!
Εν τω μεταξύ, επειδή είμαι φαφλατάς, η Αννούλα έπιασε και την πάρλα μαζί μου και με κοίταζε σα βλαμμένο σε κάποιες φάσεις. Το οποίο μου αρέσει γιατί είμαι τόσο κόπανος και πυρφόρος Μεγάλο χαμόγελο
N
Ntountaras
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4