Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Έλλη είναι μια Αλβανίδα milf που αξίζει τον κόπο να την παρει κανείς.Γύρω στο μεσημεράκι είχε άπειρο κόσμο και έτρεχε από δωμάτιο σε δωμάτιο.Τσάτσος δεν υπήρχε εκτάκτως και έτσι η Καίτη και η Έλλη έκαναν και χρέη υπηρεσίας.

Στο σεξ η Έλλη ακολουθά το δικό της πρόγραμμα που είναι καλό μεν αλλά δε σου επιτρέπει να ξεφύγεις και να γουστάρεις πολύ.Τσιμπούκι καλό και με ηχητικά εφέ - pop pop - μουνί ελαφρώς ανοιχτούτσικο μετά από τόση συνεχόμενη πούτσα όλο το πρωί και κώλος που αν και φαινόταν ανοιχτός λόγω συνεχούς χρήσης ζορίστηκε να με πάρει μέσα της.Τζελ έβαλε και στην τρύπα της και στον "τζέντελμαν".Το απέδωσα στο επαναλαμβανόμενο ξεκώλιασμα και όχι στο τεράστιο μέγεθός μου ή τη στενότητά της πάντως, όσο κι αν αυτή προσπαθούσε να με πείσει για το αντίθετοΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα.Ότι κάθισε και τον έφαγε κάθισε πάντως αν και με ψευτομορφασμούς πόνου...ΝτροπήΝτροπήΝτροπήΣτο τέλος πηρε μωρομάντηλα και μου έβγαλε το προφυλακτικό και μου έδωσε κι εμένα να σκουπιστώ.Από συνθήκες υγιεινής λοιπόν καλά πάει.

Δε θεωρώ το 20αρικο πεταμένο σε καμία περίπτωση, πέρασα καλά.Σε περίπτωση που δεν υπήρχε κάτι πιο του γούστου μου στην περιοχή θα την ξανάπαιρνα αλλά δε θα τρέξω κιόλας να την ξανασυναντήσω.

Ο χώρος εξαιρετικός ως συνήθως και οι κοπέλες τον κρατούσαν καθαρό παρόλο που δεν υπήρχε τσάτσος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλλη
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού