Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 69 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την προηγουμενη εβδομαδα πηγα για την Ευα αλλα ημουν ατυχος καθως ηταν πρωινη και εγω πηγα απογεμα, με ενημερωσε η ευγενικη τσατσα ομως για το ωραριο της και ετσι σημερα πηγα στα σιγουρα αφου ειχα κανονησει καφεδακι στο θησειο. Μπηκα στο σπιτι και στο σαλονι ηταν και αλλος ενας συναγωνιστης, η τσατσα μας ενημερωσε οτι δουλευει η Ευα και η Αννα. Ξερω της ειπα θα περασω με την Ευα. Ο συναγωνιστης με ρωτησε εαν ειναι καλη στο δωματιο και του ειπα οτι ειναι πολυ καλη. Μετα απο λιγο ηρθε η γυναικαρα μες την τρελη χαρα. Μιλασαμε λιγο, και αρχισε να με φιλαει. Ηταν πολυ ερωτικη και πραγματικα πιστευω οτι το ευχαριστιεται αυτο που κανει. Πολυ καλη πιπα και καλο γλειψιμο αρχιδιων, την γυρισα σε 69 με τελειο στησιμο εκ μερους της, με παροτρυνε να της βαλω δακτυλο κατι που της αρεσε πολυ βογγαγε και μιλουσε ρωσικα ενω η πιπα της ηταν για οσκαρ, παραλιγο να τελειωσω, φτανει της ειπα θελω να σου τον βαλω μεσα. Οτι θελει το Μουρο μου λεει, την πηρα ιεραποστολικα με πλακωσε στο γλωσσοφυλλα, ενω εγω χουφτωνα βυζαρες και την κωλαρα της. Τελειωσα στο στομα της με καποτα την οποια μου εβγαλε μετα το τελος και μου εδωσε μωρομαντηλο. Μιλησαμε λιγο καιεφυγε.
Πολυ καλη,τιμια επιλογη,η γυναικα γουσταρει να γαμιεται και το απολαμβανει κιολας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
242
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαρτίου, 2015
Το "καλο" με αυτά τα κορίτσια που γουστάρουν να γαμιουνται ειναι πως μας δίνουν μια ΑΝΑΤΑΣΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΗ
εστω και πρόσκαιρη !
Το αρνητικό θα έλεγα ειναι οτι δέν εχουμε ΠΑΝΤΑ ενα τέτοιο καβλοπούτανο στο κρεββάτι μας σε μόνιμη βάση.
Αλλα και να το είχαμε πόσο θα αντέχαμε μακρια απο ενα ντέλο ?
Μάξιμουμ 6 μήνες και 11 ημέρες εχω "αντέξει". Μετά έπεσα σαν το τείχος του Βερολίνου Προσκύνημα
ΑΞΙΟΣ !
24 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστος φιλε!
26 Μαρτίου, 2015
Xμμ…Νομιζω εχει κανει μποτοξ απο περσι και έτσι >>> έχει πλέον κινεζοειδες τσιτωμένο προσωπο και μπουτια …gilf με κυτταρίτιδα.. Απο υπηρεσίες οντως ηταν παντα πολυ καλή.Χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3