Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βράδυ Κυριακής και είπα να περάσω μια βόλτα απο την Αννα μελαχρινή μιλφ μιας και είχα αρκετό καιρό μήνες Έτσι ανεβαίνω τις σκάλες και λέω στην τσατσά ότι θα περασω.Δίνω το10€ πάω δωμάτιο και μετα απο λίγο ερχεται η Αννα που θύμιζε με το κοντό μαυρο μαλλί της δεκαετια80 ντισκοτέκ.Αφού με χαιρετησε χωρίς πολλά προκαταρκτικά μου πέρασε καποτα και άρχισε μια ηλίθια πίπα κουνώντας πολύ γρήγορα το κεφάλι της και μουγκρίζει σαν ζώο απο τις χειρότερες πίπες των τελευταίων καταθέσεων μου σε μαγαζιά σκέτη απογοήτευση. Στη συνέχεια την τοποθετησα σε ιεραποστολική στάση και άρχισα να της τον χωνω με σταθερό ρυθμο καθώς η Αννα συμετείχε σε ικανοποιητικό βαθμο μετα απο λίγο τελείωσαν.Γενικά ηταν μια πολύ μέτρια οριακή κατάθεση με την Αννα που σαφως ηταν αρκετά πεσμένη σε σχέση με το παρελθον.Καλη συνέχεια και τύχη να έχετε στις επόμενες καταθεσεις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2015
Εχει χαζεψει η τυπισα φιλε..εχω παει πολλες φορες τελευταια για τη κατια και ολες τις φορς που την εχω δει η θα τη λεει η θα βριζεται κυριως με ρωσσους πελατες και μια φορα πηγε να χτυπησει και εναν.και οντως στη πιπα μουγκριζει σαν το ζωο και τους πελατες τους ξεπεταει στο διλεπτο γιαυτο εχει πεσει!!
23 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λίγο το πιωμα ίσως λίγο οτι μάλλον δεν την παλεύει έχει χαζεψει καποτε που ηταν καλλίτερη πέρναγα μαζί της πιο συχνα τώρα μετα απο μηνες και αν ξαναπερασω ποτε μαζί της.Πάντως χτες δεν τσακωνόταν με πελάτες δεν έχει περάσει και λιγα πάντως παλιότερα την είχαν ληστεψει αφού είχε την συνήθεια να βγαίνει στην πόρτα και να πιάνει κουβέντα για άσυλο είναι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2