Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
μετά από βόλτα λοιπόν με χρόνιο συναγωνιστή και αφού η αγορά έδειχνε πολλά υποσχόμενη έπεσα πάνω στην λεγάμενη.
από εμφάνιση μην επαναλαμβάνω τα ήδη γραμμένα απλά προβλέπω μεταγραφή σε 50άρικο κάποια στιγμή οπότε όσοι προλάβουμε.
υπηρεσία συμπαθητική και ο χώρος καθαρός για τα στάνταρ της περιοχής,ο οίκος είχε κίνηση και τα δωμάτια γεμάτα οπότε η αναμονή αναμενόμενη.με τα πολλά έρχεται χαιρετούρες-κομπλιμέντα και πάμε.
άρχισε με χαδάκια,φιλάκια και φτύσιμο με μπόλικο σάλιο Γλώσσα και χειρομάλαξη για να έρθω στα καθώς πρέπει,
μετά αφού μου τόνισε ότι της άρεσε πολύ το πέος μου και ένα συγκεκριμένο tattoo έφυγε από το δωμάτιο και γύρισε με το κινητό της για selfie την ώρα της πίπας Κουλ καλή φάση και με καύλωσε αρκετά.
λίγο ισπανικό μετά δεν μπορούσα παρά να αφιερωθώ και εγώ με την σειρά μου στις βυζάρες της. γαμήσι στα 4 μπροστά από τον καθρέπτη και τα καυβλωτικά βογγητά σε συνδυασμό με τα όλα προκαταρτικά με οδήγησαν στο τέλος.
είπαμε να το επαναλάβουμε και χαιρετηθήκαμε.
νομίζω ότι η ψυχολογία της είναι ανάλογη με τον πελάτη,αν της κάνεις κλικ σου κάνει το πρόγραμμα της ευδιάθετα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Εστέλ
Υπηρεσίες
peos en drasei
Μέλος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2015
Προβλεπεις μεταγραφή σε50 με την αιτία μόνο οτι ειναι όμορφη...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!,μύστες με αυτήν την λογική το Χριστίνα απο Καζακστάν έπρεπε να ειναι του 100ε....Και 2 με απλό σεξ δεν πας πουθενά...Ναι!Ναι!..χαχα
Α
αεκαρα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1