Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επιστροφή απο επαγγελματικό ταξίδι στο εξωτερικό και ξανά στην γνωστή γειτονιά σε αναζήτησή κωλοσυγκινήσεων στα γνωστά μαγαζια που βρίσκω συνήθως τον συγκεκριμένο πουτσομεζέ πριν λήξει η πρωινή βάρδια.
Πρώτη υποψήφια η Καμελια στο πάνω του 27 δεύτερη υποψήφια η Μαξίμ στο υπόγειο του ίδιου κτιρίου αλλά τελικά παρόλο που και με τις δυο προαναφερόμενες έχω περάσει πολύ ωραίες στιγμές αρμενίζοντας τα κωλαρακια τους κατέληξα στο 24 για διάφορους λόγους .
1ον γιατί το μωρό ειναι φρέσκο και δεν το έχω ξαναπάρει και απο εμφάνιση ειναι το στυλ που μου αρέσει ψηλό , μελαχροινο , στεγνό , αθλητικό , με μακρύ μαλλί , όμορφο πρόσωπο και κωλαρακι γεμάτο υποσχέσεις
2ον γιατί ο Αρης ειναι όλα τα λεφτά σαν Τσάτσος και αφού προανειγγείλε φουλ προγραμμα άρχισε τα τρέλα του και με έβγαλε απο το άγχος της δουλειάς που είχα
3ον το συγκεκριμένο ίδρυμα εχει απο τα καλύτερα δωμάτια όχι μόνον στη φυλής αλλά και απο πολλά στούντιο
Επι τω εργω τώρα το μωρό μπήκε επιφυλακτικό και διαμαρτυρόμενο για την έλλειψη θέρμανσης (είχα ζητήσει απο τον Άρη να κλείσει το κλιματιστικό) εγώ την διαβεβαίωσα ότι θα την "ζεστάνω" και αφού επιβεβαίωσα το ξεσκουφωτο τσιμπούκι άρχισε τα προκαταρτικα τα οποία δεν τα είχα και πολλή ανάγκη , χαζεύοντας το κωλαρακι της στον καθρέφτη έτσι όπως ήταν κουλουριασμένη είχα ήδη γίνει πύραυλος και απολάμβανα το τσιμπούκι της χαϊδεύοντας το απαλό δέρμα της και τις μεγάλες φουσκωμένος ρωγες τις. Η πίπα ήταν υγρή όχι πολύ βαθιά αλλά αργή όπως μου αρέσει και με καραμελωμα την έκοψα όμως και ζήτησα καποτα για να αρχίσει το κυρίως έργοΚατσικογάμης.
Για αρχή την έβαλα με καβαλήσει σε cow girl και να της χουφτωσω τα βυζακια και να την τρεβηξω κάτω και να τις γλυψω τις ρωγες.
Αλλαγή σε doggie και χάζεμα κωλοτρυπιδας η οποία φαινότανε δουλεμένη και μετά απο κανα δίλεπτο μεταφορά του doggie στην άκρη του κρεβατιού για να είμαι όρθιος και να εισχωρήσω καλύτερα ομως δεν ξέρω γιατι αλλά δυσκολεύτηκα "είμαι στενή" μου λέει, "καλά σε λίγο θα μου πεις και τις άλλες μαλακιες ότι τον έχω χοντρό και αλλά τέτοια φαιδρά" σκέφτηκα και άρχισα να αναρωτιέμαι μήπως έκανα λάθος που δεν πήγα Καμελια η Μαξίμ αλλά η Χριστινα με καθοδήγησε αφού είχα βάλει και έξτρα κρέμα στον πουτσο μου και της τον έχωσαΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΈρωτας .
Απλά ήθελε μια μυστήρια γωνία που πρώτη φορά συναντάω σε κωλο , τέλος πάντων ξεκινάω να της τον χώνω όλο και πιο βαθιά σε ενα ξεκωλιασμα άνευ προηγούμενου , πρέπει να φταιει η δυσκολία της εισόδου μάλλον πάντως η ουσία ειναι ότι δεν έχυνα με τίποτα παρόλη την καυλα και την ξεκωλιαζα για 2-3 λεπτά ανελέητα και το μωρό όχι απλώς ζεστάθηκε αλλά κάηκε στο ζέσταμα αφού κάποια στιγμή έβαλε το χέρι της απο κάτω και ενώ νόμιζα ότι ήθελε να τσεκάρει αν το προφυλακτικό ειναι στην θέση του μετά κατάλαβα ότι έπαιζε με το μουνακι τηςΝαι!ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
Το ζέσταμα και ο ιδρώτας δεν μου έκαναν καλό και μένα αφού δεν έχυνα με τίποτα , οπότε μιας και δεν ήθελα να φέρω τον Άρη στην δυσάρεστη θέση να χτυπήσει πόρτα (τότε δεν θα έχωνα με τίποτα) την ξάπλωσα ανάσκελα στο κρεβάτι και τον έπαιξα μεχρι που άδειασα τα αρχιδια μου σε όλο το σώμα της με κύριο στόχο τα βυζια της,
Παρά τον μεγάλο χρόνο παραμονής στο δωμάτιο και το ξεκωλιασμα το μωρό είχε κέφι και για κουβεντούλα και μου είπε ότι είχα δίκιο που της είχα πει ότι θα την ζεστάνω εγώ και ότι δεν πρέπει να την κατακρίνω που κρυωνει μιας και ειναι πρακτικά γυμνή για ενα οκτάωρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
27
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού