Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ένα στα γρήγορα όρθιο τσιμπούκι από ξανθό πλαδαρό προμίλφ στο Λεωνίδου 6 μετά από μεγάλη αποχή από την περιοχή. Γυρόφερνα λόγο δουλειών στο κέντρο και σκέφτηκα να περάσω σε όποιο βρώ πρώτο έστω και με μέτριας εμφάνισης εργαζόμενη. Δεν είμαι και για πολλές βόλτες όχι ότι φοβάμαι τα πέριξ αλλά με τα χρόνια διαπίστωσα ότι δεν έχουν και πολύ νόημα τα πολλά πέρα δώθε! Ζάκια τριγύρω έκαναν την δουλειά τους. Πάκηδς και αλλοδαπά σουλατσάριζαν για δικούς τους λόγους μιλώντας στα κινητά, πάνω κάτω στους δρόμους και στενά.
Ανεβαίνω τα τσιμεντένια σκαλιά και σπρώχνω την πόρτα. Πελάτες δεν υπήρχαν.
Πληρώνω το δεκάρικο και μπαίνω στο μεγάλο δωμάτιο αριστερά. Μπαίνει τάχα μου τάχα μου η τσατσά να καθαρίσει! Της λέω δεν θα ξαπλώσω. Είμαι υποχρεωμένη να καθαρίσω μου λέει. Καλά λέω. Φεύγει και στο τρίλεπτο η κοπέλα ήρθε. Κατέβασα μόνο το παντελόνι και το εσώρουχο και της λέω πάρτο όπως και είχαμε συμφωνήσει. Μία κίνηση με τα χέρια της και καπότα στα μισοσηκωμένο πέος. Δεν ήθελα ακάποτο αλλά παίξ΄τον και λίγο άνευ ρε κοπέλα μου! Χουφτώματα μόνο στους ώμους. Μέτριο τσιμπούκομα χωρίς δόντια και μέτρια εκτόνωση. Αν θέλει ξέρει και το δουλεύει πάντως! Δεν θα την ξαναεπισκεφτώ. Το καποτοδοχείο γεμάτο γύρω γύρω με τα φρέσκα χύσια συναγωνιστών. Ένα υπέρ σε αυτό το άθλιο τσαρσδί τα μεγάλα δωμάτια.

Μαλακία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2015
thourios
Μέλος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
10
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού