Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 59 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Όντας σε πολύ καλή διάθεση μετά απο ένα επαγγελματικό ραντεβού που είχε θετική εξέλιξη κατηφορηςα χαρούμενος προς το νεοκλαςςικο μπουρδελακι για να βρεθώ για Δεύτερη φορά με τη Λωρη αφού έμαθα απο την φοβερή μαραθώνια ενημέρωση του Mr Τζουρα ότι επέστρεψε απο τις διακοπές της .Οπως εχει προαναφερθεί η Λωρη είναι ένα πετιτ γλυκό γκομενακι (ύψος κοντά στο 1.60 σκαρτο) με μικρά βυζακια, σφιχτό κωλαρακι , ωραίο μικροκαμωμένο σωματακι και συμπεριφορά μικρού κοριτσιου(γιατί προφανώς ξέρει ότι το ναζι της παει λόγω εμφάνισης ).

Όταν επισκέφθηκα το μπουρδελακι μου άνοιξε την εσωτερική καγκελόπορτα η τρομακτική (αλλά ευγενέστατη ) Τσατσα -mumm ra και με ενημέρωσε ότι η δουλεύει η Λωρη και ότι ήταν στο δωμάτιο.εδωσα το εικοσαρικο μπήκα στο δωμάτιο γδύθηκα και περίμενα το κοριτσάκι που μετά απο 5 λεπτά εμφανίστηκε στο δωμάτιο ευδιάθετο..
Ενώ μιλάγαμε για τις διακοπές της με αγκαλιάζε σφιχτά και με φιλαγε στο λαιμό και στο σώμα κάνοντας με να νοιωθω σαν να είναι γκομενα μου κάτι που με καβλωνει παρά μα παρά πολύ..μην θέλοντας να χάσω χρόνο και να χωσω το καβλι μου στο μικρό της μουνακι καθώς παρέκαμψα την πίπα , την έβαλα ανάσκελα και την το έχωσα ...
Μετά απο μερικές παλινδρομησεις φάνηκε αδύνατον να κρατηθώ και με τις αντοχές ενός κοκκοριου τελείωσα μέσα της! Ναι!
Συμπέρασμα η Λωρη παρόλο που κάνει υπεραπλο προγράμμα , με τη πετιτ εμφάνιση της και με τον τροπο που εχει για να σε καβλωνει σε κερδίζει αν σου αρέσουν τα μικροκαμωμένο χαδιαρικα gf style γκομενακια.

Καλά γαμησια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Λώρη
Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
13
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού