Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...αρκετά μεγάλη πεζοπορία , άνευ ουσίας όπως αποδείχτηκε ,
και έτσι κατέληξα σε γνωστό χώρο και σε γνωστό στόχο , ο οποίος ακούει στο όνομα Στέλλα
κανονικό ύψος , μέτριος μαστός αλλά στητός , ωραίο σωματάκι , κόκκινωπο τριχωτό κεφαλής μέχρι τους ώμους ,και το σήμα κατατεθέν ο στραβισμός της.
πήγα να ορμήσω να τη "φαω" όμως με προσγείωσε και την άφησα να κάνει το παιχνίδι της .
ανέτριβε το ζεστό άτριχο λείο σωματάκι της πάνω στο τριχωτό πιο μυώδες δικό μου , μέχρι τα βολβοσηραγγώδη να τιγκάρουν με αιμα , ανταποκρινόμενα στην λικνιζόμενη θηλυκότητα που λικνιζόταν άνωθέν μου.
...ανέστρεψε τη φορά του κορμού της , έχωσε το πεοεντέριο στο στόμα της και μου έθεσε την πρωκτικη της οπή μπροστά στο στόμα μου και έτσι αφέθηκα στα πρωκτολειχικά μου ένστικτα.
λίγη μαστολειχία και ύστερα κάθησε ύπτια προσφέροντας το αιδοίο της προς ικανοποιήση των αιδοιολειχικών μου τάσεων.
γαργαλιόταν , έσφιξε τους μηρούς της στο πρόσωπό μου , λίκνιζε την πύελό της και εξέφρασε την επιθυμία να σταματήσω να την γλείφω ίσως επειδή βιαζόταν ή επειδή δεν ήθελε να αφεθεί εν ώρα εργασίας...
"τέλω πουτσο , κουκλος , τέλω πουτσο"
"σιγά σιγά θα στον δώσω"
...την έβαλα σε κυνική στάση , και εφάρμοσα το εξωπυελικό εντέριο μου εντός του αυλοειδούς κωλεντερίου της και την έσπρωξα μερικές φορές, και στη συνέχεια την ανέβασα απο πάνω μου , το έβαλα στην κολπική οπή της και θαύμαζα το ωραίο σώμα της να χοροπηδάει άνωθέν μου...
...στο δρόμο κάπνιζα αργά με την νικοτίνη να αναδεύεται με το συνουσιοπιοειδές, προσπαθώντας να καθυστερήσω τον χρόνο που καλπάζει αμείλικτα μέχρι το τέλος μας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Πρυτανης

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού