Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
λοιπον μπαινω στο υπογειο μαγαζι ,η παχουλη γατοτσατσα μου λεει εχουμε την μαρια και την αννα(η γνωστη sandwich)που ολο γελαει.
η μαρια ειναι 1,65 πρωιν χοντρη που αδυνατισε μαλλον αποτομα γιατι της εχει μεινει η σαπιοκοιλια αλλα ειναι χυσοφατσα με κατσαρα
μαυρα κορακισια μαλλια και λευκο δερμα .μου θυμισε πολυ εντονα την γκομενα ενος φιλου μου απ το μενιδι.βασικα μου θυμισε πολλες
απ τις γκομενες του,ολες απ το μενιδι καθοτι ειναι μαχαλομαγκας .τελος παντων πληρωνω και μπαινω στο δωματιο του βαθους απεναντι απ το καμαρινι τους. εκει ειχε κατι baby wipes μαντιλακια και καθαρισα τον πουτσο μου.Εν τω μεταξι ο φωτισμος ηταν πολυ ενοχλητικος ετσι μπλε φωσφωριζε οπως αυτα που χρησιμοποιουν τα csi για να δουν τα αιματα και τις εκκρισεις γενικα.
μπαινει η μαρια μου λεει μη μου δαγκωσεις τις ρωγες ,της λεω " μπα φαγωμενος ηλθα".μιλαγε με εντονη προφορα μαλλον ρουμανικη.
το βυζι μεσαιο αλλα η ρωγα μεγαλη και καυλομενη.Αρχιζει τα γλωσσοφιλα γονατιζει και πιπωνει λαιμαργα αλλα οχι βαθια ,γλυφει και τ αρχιδια απολαυστικα και μετα στηνεται στα ορθια και της πινελωνω ρωδελα και μουνι .μου λεει μη βιαζεσαι με καθιζει στο κρεββατι και ξανα πιπωνει γονατισμενη . παντως εβλεπες οτι ηθελε ν αποφυγει το κρεββατι επειδη το μπλε φως την εδειχνε σαν
βαμπιρελα(μου το ειπε οταν την χαιρετισα αφου ειχα ντυθει ).παντος και το αλλο δωματιο δεν ειναι καλυτερο διοτι τα δειχνει ολα κοκκινα(για να φαντασιωνεσαι οτι εισαι ο dexter).οπως και να χει το αλλο θεμα ειναι οτι μιλαγε συνεχεια ειδικα οταν πηγα να την γαμισω λιγο σε missionary .και σκισε μου τη μητρα και ειδες ποσο καλυτερες ειμαστε απο τις πιτσιρικες...
δεν μπορω ετσι, προτιμω τα ikea.Εν τελει για να σταματησει ο θορυβος σηκωνομαι και της τα δινω στο στομα κρατωντας σφιχτα το κεφαλι της.με στραγγιξε και ξαναρχισε το μπιριμπιρι .Παρολ αυτα νομιζω αξιζει μια δοκιμη ,εχει ορεξη να σ εξυπηρετησει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
21
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού