Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 111 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλημεριζω ολη την παρεα,σημερα επισκεφτηκα το συγκεκριμενο σπιτι κατα τις 00.30και επειδη εμεινα πολυ ευχαριστημενος αποφασισα να μοιραστω την εμπειρια μου με εσας.η υπηρεσια μου παρουσιασε την κοπελα και πηγα να φυγω προς στιγμη,η υπηρεσια αρχισε να μου εκθειαζει την κοπελα και στο τελος μου ειπε οτι αν δεν ειμαι ευχαριστημενος θα μου επεστρεφε τα λεφτα ετσι λοιπον περασα δινοντας το 20αρικο σε λιγο μπηκε η κοπελα και αρχισαμε τα χαμουρεματα στα ορθια ενω συστηθηκαμε ταυτοχρονα η συνεχεια στο κρεβατι που η κοπελα με εγλειφε στο στηθος και στην συνεχεια κατεβηκε πιο κατω γλυφωντασ με παντου γλυφει τα μπαλακια και τριβεται πολυ απανω μου αυτο κρατησε κανα επτα λεπτο και μετα με ρωτησε αν ηθελα προφυλακτικο ηθελα μου το περασε και αρχισε μια καλη πιπα ενω περνει σωστη θεση ωστε να μπορεισ να την χαιδευεις παντου αφου με εφτιαξε για τα καλα ξαπλωσε διπλα μου ξαναρχισαμε χαιδεματα και μετα μπηκα μεσα τησ εχει πολυ καλη αισθηση ειναι αρκετα στενη και δεν ειχε βαλει κρεμα,ιεραποστολικη σταση οπου δεν κρατηθηκα και εχυσα μετα καθησε λιγο μιλησαμε για ηλικιες και διαφορα αλλα με καληνυχτισε και εφυγε.ειναι ελληνιδα 24 χρονων κατα δηλωση της και ειναι μετρια σε υψος με 2 τατουαζ ωραια στηθος μικρο αλλα με ρογα καγκελο.και σωμα κανονικο προσ αδυνατο.για μενα αξιζει η κοπελα και στο σεξ και στο οτι ειναι ευγενεστατη οπως και η υπηρεσια που ειναι αψογη χρονος παραμονης στο δωματιο 20 λεπτα περιπου ισως και παραπανω χωρις την παραμικρη ενοχληση παρολο που υπηρχαν και αλλοι συναγωνιστες εξω αλλα και στα δωματια η κοπελα κατα δηλωση της δουλευει απο τις 5 το απογευμα μεχρι αργα τα ξημερωματα.ελπιζω να βοηθησα καπως .για εμενα παντως αξιζει η επισκεψη βασει παντα των γουστων μου.ΧαμόγελοΧΡ.μπαρ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
TRR
Μέλος
Εγγραφή:
6 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
19
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2015
Δίνει και Γλωσσόφιλα το μωρό????Γλώσσα
13 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλλον οχι δεν δοκιμασα βεβαια αλλα οταν πηγα να την φιλησω σαν να γυρισε το κεφαλι δεν ειμαι σιγουρος.
TRR
TRR
13 Μαρτίου, 2015
Τι έγινε.... πέσανε οι εισπράξεις και αποφάσισε να αλάξει τακτική το τρελοκομείο????Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3