Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευμα Τεταρτης λιγο μετα της20.00 και ειπα να περασω μια βολτα απο μαρσελα που ειχα ξαναδοκιμασει με αριστες εντυπωσεις αλλωστε ειναι οτι καλιτερο υπαρχει απο τα τρια μαγαζια.ετσι αφου η ευγενικη τσατσα με ειδε και ηξερε οτι μονο με την Μαρσελα περναω με οδηγησε αφου καταλαβε οτι θα περνουσα.Μετα απο λιγο ερχεται η κουκλιτσα που δεν εχει βελτιωσει τα ελληνικα της χαμογελαστη και αρχιζουμε προκαταρκτικα χουφτωνα τα ωραια φυσικα στητα βυζακια της και χαιδευα το γαματο σφικτο σωματακι της ενω αυτη εβγαζε ανστεναγμους ευχαριστησης οι οποιο αυξανονταν καθως αρχισα να την γλυφω στο τελειο κορμι της παραληλα της εβαλα δαχτυλο στο μουνακι.μετα απο λιγο μου περασε καποτα και αρχισε ενα βαθυ ωραιο τσιμπουκι στη συνεχεια ανεβαινει απο πανω μου και αρχιζει να χοροπηδαδει στον πουτσο μου καθως ειναι ελαφρια πουπουλο την σηκωσα πιο ψηλα και και την γαμουσα με τα σωματα μας ενωμενα και τα ποδια της να τυλιγουν την μεση μου εκει καθως ημασταν σε αποσταση αναπνοης την φιλησα στα χειλη το οποιο εξελιχθηκε σε αργο γλωσσοφιλο καθως η κοπελα ειναι λιγο διστακτικη ισως φειδωλη σε αυτο αλλα αφεθηκε αργα δεν το συνηθιζω γενικοτερα με εκδιδομενες να τις φιλαω αν δεν εχουν προδιαθεση αλλα η συγκεκριμενη βγαζει απιστευτο ερωτισμο.Στη συνεχεια και πριν την τοποθετησω σε ιεραποστολικη σταση την σηκωνω στον αερα και συνεχιζουμε για λιγο στα ορθια μετα πεφτουμε ξανα κρεβατι και της αφαιρω τις κοκκινες ψηλες καλτσες ενω αυτη χαμογελουσε την τοπθετω σε ιεραποστολκη σταση και αρχιζω να της τον χωνω και παραλληλα της εγλειψα τα καλοσχηματισμενα ποδαρακια κατι που της αρεσε ιδιαιτερα αφου εκεινη τη στιγμη μου ειπε κατι στη γλωσσα της και συνεχισε να φερνει προς το προσωπο μου.Μετα απο λιγο τελειωσα εμεινα λιγο μεσα της της εδωσα ενα φιλακι ακομα και την χαιρετησα ανανεωνοντας το ραντεβου μας την επομενη φορα. ηταν μια πολυ ομορφη καταθεση με ενα νεαρο γκομενακι που βγαζει εντονο ερωτισμο και αισθησιασμο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρσέλα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aoratos33_2

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού