Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καθαρή Δευτέρα, ώρα 18:17
Αρκετός κόσμος στο σαλόνι του ορόφου κι οι πόρτες των δύο δωματίων κλειστές. Περίμενα όρθιος. Κάποια στιγμή άνοιξε η μία κι η αψηλή, στρογγυλοπρόσωπη Μίλα μάς χαμογέλασε. «Από δω είναι Μίλα παιδιά, τώρα θα δείτε κι 'Ελενα!», ενημέρωσε αμέσως η υπηρεσία. «Προσφέρουνε πολύ καλό τσιμπουκάκι –η Μίλα κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κιόλας– με όλες τις στάσεις, δεν βιάζονται και παίρνουν 20 ευρώ η μία, 40 η παρτούζα!». Απ' το κουζινάκι παρουσιάστηκε κι η 'Ελενα. Μία νεαρή Ουκρανή με ίσιο καστανόξανθο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, καλογραμμένο πρόσωπο μ' εύσαρκα χείλη, μικρό στήθος, καλοσχηματισμένο αδύνατο κορμί. 'Ενας συναγωνιστής πλησίασε την τσατσά με το εικοσάρι στο χέρι. Του έδειξε να περιμένει έξω απ' την κλειστή πόρτα. Πλησίασα και του λόγου μου. «Με την 'Ελενα θα περάσω!», της έκανα γνωστό, μιας και με τη Μίλα είχα συνευρεθεί στις αρχές του περασμένου μήνα. «Από 'κει θα πας εσύ!», μ' έστειλε στο βάθος του διαδρόμου. «Ο κύριος για την 'Ελενα είναι;», ρώτησα. «'Οχι!», ήταν η απάντησή της. Το δωμάτιο πάρα πολύ καλό, με δυνατότητα για ζεστό ντουζ. Η 'Ελενα ήρθε ύστερα από λίγα λεπτά. Μου φάνηκε κάπως μαζεμένη. Κατευθείαν έκανε να μου φορέσει την καπότα. Προκαταρκτικά, πλην χαϊδέματος, μου έκανε γνωστό πως δεν πρόσφερε. Τέλος πάντων με χάιδεψε, τη χάιδεψα-χούφτωσα και μου πήρε μια καλούτσικη καλυμμένη πίπα. Ο πούτσος μου μπήκε "μελάτος" στον κόλπο της και στερεοποιήθηκε κατά τη διάρκεια της ιεραποστολικής γάμευσης. Τελικά κατάφερα να χύσω. Τι καλά που θα ήταν να έκανε το πρόγραμμα της Μίλα, αλλά να είχε και τη διάθεσή της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού